Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzątanie Świata z moją klasą, a raczej jej częścią, bo połowy nie było. Chyba pierwszy raz czułam się naprawdę dobrze wśród tych ludzi. Sama nie wiem czemu. Może dlatego, że było nas mniej. Nawet to, że jestem na filmiku w workiem pełnym śmieci mi nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, kasiątko, muszę przyznać, że moje nastawienie do tego typu zakupów zmieniło się i to bardzo. Być może dlatego, że już nie pracuję, rzadko wychodzimy. Zmieniły się priorytety, bardziej cieszy mnie drobiazg dla Wnuczków :D

Dawno temu :D uwielbiałam nowe ciuszki, torebki, buty, itp...oj zmienia się człowiek z wiekiem, naprawdę, nie kokietuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to niekoniecznie potrzebowalam nowa ale wizzaire ma tak porabane wymiary do bagazu podrecznego, ze standardowe torby ktore do tej pory uzywalam sa za duze wiec stwierdzilam ze zamiast kupowac jakas mala torbe podrozna ktora potem bedzie lezala w szafie kupie sobie po prostu wieksza torebke :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyli grzanie w kaloryferach :yeah:

 

W robocie sprawdziłem status urlopowy i wyszło że mam jeszcze 9 dni do wykorzystania (pierwszy taki przypadek w mojej karierze w firmie) - jako że niedługo szykują się dwa długie weekendy to pewnie postaram się te dni "przechować" do końca roku i odebrać w 2014 jako kasę - przyda się podreperowanie funduszy ;)

 

Na stronie South Park Studios pojawił się licznik odmierzający czas do premiery nowego sezonu :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×