Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

tragedia , kolejny dzien na nowym leku doxepinie ktory mial ruszyc apetyt i jakas masakra, mdlosci wymioty rozszerzone zrenice i lekko pobudzona, jak jakas kosmitka objawy inne niz u wszytskich, dla mnie nie ma juz chyab szansy coraz czesciej mysle ze powinam zniknac,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstałem, zjadłem śniadanie, znowu poszedłem spać, znowu wstałem, porozmawiałem z lekarzem prowadzącym, zabrałem swoje rzeczy z depozytu, wróciłem do domu i tkwię przed komputerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, mam nadzieje ze przyjmiecie jeszcze jednego zdesperowanego nerwicowca, ktory szuka sposobu na zajecie czyms glowy chociaz przez krotka chwile...

 

Dzisiaj dzien calkiem do d... i to takiej glebokiej. Czuje sie jakis taki nieposkladany. Bez sily i checi.

Czytajac posty widze ze nie jestem jedyny. Czyzby jesien...

 

Pozdr

Gargul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis juz jest lepiej. Przedpoludnie bylo jeszcze nieciekawe, ale pozniej przyszla poprawa.

Chyba ma to jakis link z alko. Za kazdym razem na drugi dzien po wypiciu czegos, bez wzgledu na ilosc, mam pozadnego dola. Najgorsze jest to ze ostatnio wypilem lampke wina do kolacji i mnie tak pozamiatalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrrafal, mysle ze wroci. Moj kot jak na poczatku dal noge to tez sie denerwowalam. Ale potem okazalo sie ze swietnie zna droge do domu i teraz pol dnia spedza na zewnatrz i glownie na noc i na posilki wpada do domu. No ale fakt..u mnie siedzi w ogrodku albo na dzialce sasiadow. Nie odchodzi daleko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×