Skocz do zawartości
Nerwica.com

A moze....


kukubara

Rekomendowane odpowiedzi

A moze dla wiekszego rozluznienia ... jaki jest wasz wymarzony mezczyzna?Jak wyglada,jak sie zachowuje ,jaka ma barwe glosu i co najczesciej do was mowi?To pytanie do wszystkich :D

 

[ Dodano: Czw Mar 02, 2006 2:02 pm ]

Cos trudno bedzie z was wyciagnac.... dziewczyny na pewno jest ktos taki ...a moze ciekawosc to pierwszy stopien do piekla?Na pewno nie w piekle to ja bylam nie raz ;)

 

[ Dodano: Czw Mar 02, 2006 2:13 pm ]

Pomyslalam , ze moze przez ta ciekawosc bylam w piekle ale logicznie mysle :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok to jedziemy..tylko ,ze ja mam tak wiele opcji w glowie ze nie wiem ktora wybrac,stworzylam ostatnimi czasy wiele postaci,musze teraz dokonac malych poprawek i ostatecznej selekcji.Czy zabrzmialo to romantycznie? :lol::lol: Zrobie sobie mocne kakao i pomysle.

 

[ Dodano: Czw Mar 02, 2006 7:00 pm ]

Nie bylo mleka w sklepie i co teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romantycznie raczej nie...heheh

Ale chyba prawidlowo.... przynajmniej bedziesz wiedziala od razu jak spotkasz "tego jedynego"

:)

 

Widzisz ja nie mam konkretnego zarysu... odpowiedni charakter to grunt....czyli meski ale tez wrazliwy, koniecznie gentelman, nie nawidze prostactwa! I chyba tyle.... To co wymienilam MUSI BYC, reszte mozna zmodyfikowac w trakcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×