Skocz do zawartości
Nerwica.com

Siemanko


kalodżero

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich. mam 24 lata i od 5 lat cierpie ale jeszcze nie wiem na co :roll: mam nadzieje, że wktótce wszystko sie jakoś ułoży bo już popadam w obłęd. W mojej głowie kłębi się strasznie dużo pytań na które nie mogę znaleść odpowiedzi. Powoli tracę nadzieję...

Tak czy inaczej witam bardzo serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem nawet od czego zacząć. To bardziej skomplikowane niż by sie wydawało. zdecydowalem sie na wizytę u psychiatry bo juz dłużej nie wyrobię. Zawalilem wszystko co się dało, łącznie ze studiami. Od jakiegoś czasu myślę o samobujstwie. Brak koncentracji oraz jakiejkolwiek jasności w rozumowaniu doprowadza mnie do szału. Oszukuję sam siebie, wierząc ze moj aktualny stan przejdzie sam. Wydaje mi się, że to konsekwencja niedokonczonych spraw z przed lat (uzależnienie od narkotyków).

Teraz wszystko co sie dzieje dookoła mnie dzieje sie jakby samoistniem jakbym był nieobecny, jakby ktos inny za mnie decydowal. Czuję wstret do samego siebie. Nie umiem się odnaleść. Nawet w najprostrzysch sytacjach doszukuję sie jakiegoś głębszego sensu. Sam już nie wiem.

Sklecenie jakiegoś sensownego zdania jest dla mnie nielada wyczynem.

Nawet nie wiem jakiką jestem osobą, nie umiem się określić.

Wszystko jak w jakimś śnie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze zdecydowales sie pojsc do lekarza.............bo to chyba jedyne wyjscie .................................wiem jak cholernie jest ciezko...............ale zyc mimo wszystko chcemy. Sama nie wiem co napisac, bo mysli mi wiruja.

Zapraszam tez na inne watki..........ja jestem tu od niedawna ale to naprawde pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy............w koncu kto cie lepiej zrozumie.

Nie wiem jak to do konca jest na forum..................tutaj na watku witam chyba sie witamy....................kurka ale komicznie to brzmi.............ale szukaj w watku depresja, tam mozna o wszystkim pogadac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj kalodżero. Milo poznać.

 

Czasem trzeba czasu aby dojrzeć do pewnych decyzji. Nie ma co, jakie one by nie były nie ważne co inni powiedzą, ważne, aby miały one dla Ciebie znaczenie. Na ten przykład ja dojrzewałam 14 lat ;) To nie prawda, że to, co się dzieje z Tobą dzieje się samoistnie. Tak naprawdę, największy wpływ na swój los masz Ty i tylko Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×