Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

no ale smoka w gaciach to każdy by chciał :D

dragon-penis-tattoo-300x206.jpg

A po raz kolejny łudziłem się że po ugotowanym krabie który spuścił się kobiecie w ustach,pociągu ukradzionym przez 9 latka, i paru innych ciekawych treściach internety niczym mnie nie zaskoczą

 

my whole life is a lie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ból w takim miejscu jest na pewno hardcorowy

hardcorowy musi być na jądrach

ponadto sobie wyobraźcie że żeby to wyszło to penis musi być cały czas we wzwodzie.

Też prawda, tu przydałaby się jedna z tych złotoustych niewiast, o których ostatnio czytałem tu, tylko pewnie trzeba wziąć ze sobą bo w salonie tatuażu nie mają :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat i mam pytanko. Robił sobie ktoś surface bar? Chciałabym sobie zrobić pod obojczykiem albo między piersiami, wiem, że najlepiej byłoby pójść do piercera ale rozważam opcję, by zrobiła mi to koleżanka która sobie robiła i to dużo..

 

Ja bym Ci radził studio wybrać, ceny raczej nie będą kosmiczne a przynajmniej masz pewność że zostanie dobrze zrobione.

 

Co do Prykasa - zastanawiał bym się nad nim. Nie chcę robić nikomu antyreklamy ale wdłg mnie jest co najmniej kilku lepszych w regionie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co chcesz robić, ja na przykład mam w głowie taki plan, żeby kiedyś całą rękę sobie wydziarać i wybierając ludzi z regionu na pewno był by to Toffi z Ink-Ognito który robi po prostu epickie "rękawy" :) Ale to mnóstwo hajsu, czasu, sesji a co za tym idzie - mnóstwo bólu :D

Jakby mi zależało na czaszce na pewno był by to Kosa z Speak In Colour, itd. Kto najlepiej wykona motyw z biomehaniki w regionie? Ciężko mi na tą chwile oceniać, ale raczej nie był by to Prykas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×