Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żebym się bała, bo inaczej nie kręciłyby mnie kolczyki czy tatuaże, ale takie rzeczy należy oddać do roboty profesjonalistom.

Lol, kolczykowałam kiedyś stare pryki, a i tak niektórzy korzystali z dostępnego pluszaka, żeby niby zacisnąć ręce jakby bolało :D

 

Co do gojenia - to normalne. Naskórek goi sie szybko, srodek duzo dluzej. Nawet do pol roku z tego co mi gadali. Chociaz z drugiej strony ja mam 2 miesiace po i kompletnie nic mnie nie swedzi.

Aż mnie moja stara dziara zaswędziała. Ach te wspomnienia okrutne :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden i to nie dokonczony na dodatek :D Na okolo godzine przed koncem wywalilo prad w centrum miasta i pozamiatane. A mam twarz pol kobiety-pol czaszki robiacej gest "cicho" (czy inaczej mowiac - zakrywajacej usta palcem) Foty nie mam bo jeszcze nie zrobione w calosci wiec to bez sensu, jak dokoncze to wrzuce. Zajmuje praktycznie cala lydke

Plany na kolejne jakies tam juz sa, moze nawet za miesiac bedzie robiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, mialam kolczyki w wardze w roznych wariantach, snejki w sensie, no i mam po jednym blliznę, a po drugim ani śladu. ale u mnie generalnie jest tak, że szybko się goją ranki. mam monroe - obecnie najdluzej, bo w trybie ciaglym nosze go juz 3 lata. bylam w salonie, znudzil mi sie, wyciagnelam, zaroslo bardzo szybko, ale mi sie odwidzialo i wkulam sie w to samo miejsce - sama. :) wydaje mi sie, ze nawet jesli będziesz miała jakąs tam bliznę, to będzie niewielka, no bo jakas wybierzesz srednice 1.2mm? aona i tak się skurczy, jesli je wyciagniesz, a od srodka się zarosnie, jako ze jest w jamie ustnej wilgotno :P tak jak już Rebelia, napisała, wszystko zalezy od indywidualnego toku gojenia. na poczatku musisz liczyc sie z lekką opuchlizną, trzeba troszke odczekac zanim warga "zaakceptuje" kolczyk :D więc piercer dobierze Ci pewnie dluzszzy labret, jak się wygoi zmieniasz na krótszy i nic o szkliwo nie ociera i nie niszczy zębów, także bez obaw. moja towarzyszka zbrodni borderline.kowalsky zna się na rzeczy, ale coś jej tutaj dawno nie było, na pewno by Ci wytłumaczyła temat dogłębniej. powodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ophelia, szczerze to nie znam w sumie przypadków, żeby komuś coś z zębami się działo. Aczkolwiek słyszałam o takich. Zresztą piercer powinien wsio ładnie jak krowie na granicy wyłożyć, od zasad higieny po możliwe powikłania przed zrobieniem kolca.

 

Swoją drogą wyciąganie kolczyków w trakcie gojenia i ładowanie w dziurwę na siłę nowego towaru to straszna masakra. Kiedyś jakaś dziewucha w czasie licealnym w kiblu podmieniała kolczyk w pępuszku, krew się polała. Jak historia się skończyła, to nie wiem. W każdym razie chyba żyje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ophelia, szczerze to nie znam w sumie przypadków, żeby komuś coś z zębami się działo.

ja też nie, ale pewnie gdybym zapytała o zdanie moich dziadków, usłyszałabym, że wypadną mi wszystkie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dmitriy Samohin

Mistrz nad mistrzami, mam zamiar kiedyś się do niego wybrać. Swoją drogą ciekawe jak jest u niego z terminami :twisted:

 

 

A tak jeszcze ogólnie odnośnie tatuaży - ostatnio spędziłem tydzień w szpitalu (podejrzenie żółtaczki), jak się dowiedzieli że stosunkowo niedawno miałem robioną dziare wszyscy lekarze byli pewni co do powodu mojego samopoczucia itd. Oczywiście wszystkiemu był winien tatuaż :roll::lol: Chociaż jeśli chodzi o higienę to na jakąś operację wolał bym się wybrać do mojego studia tatuażu niż do szpitala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że czołowe warszawskie studia, które mają najlepsze adresy (swoją droga parę ładnych tysi za czynsz) nie mogą sobie pozwolić żeby poszła fama, że nie dbają o higienę, wszystkie mają swój autoklaw, używają jednorazowych igieł (pewnie też dlatego ceny zaczynają się od 200zł nawet za najmniejszy tatuaż), kurcze 21 wiek mamy, jak się wchodzi do studia to mówią 'dzień dobry pani, w czym możemy pomóc, proszę sobie usiąść' a nie 'siema stary kiedy wyszedłeś?'

zakładam, ze w innych miastach też tak jest, nie wiem, nie byłam, ale standardy pewne się trzyma. społeczeństwo wierzy w stereotypy, ja też myślałam, że tatuażysta będzie wydziaranym po szyje wulgarnym typem, który mnie wyśmieje za mój pomysł na napis "vegan", ale tak się nie stało, pełna kulturka, klient i usługa, te sprawy. lekarze ze szpitala mogliby czasem wyjść i się porozglądać po świecie. przecież te studia kontroluje sanepid, przecież codziennie tam się dziarają ludzie, który później zamieszczają opinie w necie, jak by ktoś się zaraził żółtaczką to by studio po miesiącu było zamknięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm,trochę nad tatuażami myślałem,wstępnego terminu nie mam,pytałem o cenę tylko,pewnie 1 minimalna krajowa pójdzie,waham się tylko jeszcze z motywem

wu1p8n.jpg

lub

xm1krs.jpg

 

Raczej podobny do tych, pójdzie na przedramię (skłaniam się ku pierwszemu wzorowi jednak bardziej.)

 

Drugim będzie coś takiego

10194497a.jpg

Tyle że wiadomo bez breloka,i krzyża w środku,jeszcze nie wiem co tam wsadzę,pewnie jakąś rękę z nożem albo coś tego typu dziwnego : D.

Pierwszy tatuaż obstawiam że styczeń luty 2014,drugi z 2 miesiące później,zależnie od kosztów..

 

Ktoś poleci jakieś studia na południu?

Sam zamierzam odwiedzić Prykasa w rybniku,Co do Victora Portugala,prace epickie,ale pewnie terminy zaklepane na 100 000 lat. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno u Prykasa robią dobre i w Incognito- Koleżanka sobie tam niedawno robiła, wyszło całkiem ładnie ;)

 

Fajny temat i mam pytanko. Robił sobie ktoś surface bar? Chciałabym sobie zrobić pod obojczykiem albo między piersiami, wiem, że najlepiej byłoby pójść do piercera ale rozważam opcję, by zrobiła mi to koleżanka która sobie robiła i to dużo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, Tyle że to chamsko wycięte kawałki wzorów z google grafika :<.

To "połowiczny plagiat" albo,eeee....

Inspiracja :lol: !

Aczkolwiek nie znaczy to że motyw identyczny,pewnie nie raz człowiek się po części pożycza czyjegoś wzoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powietrzny Kowal, mam już dwa , następny albo jakiś obraz Salvadora Dali albo jakiś fajny cytat John Frusciante gitarzysty es red hotów albo to co mam w opisie Where words fail, music speaks... muszę zebrać trochę łupów aby zrobić kolejny :twisted:

 

-- 19 wrz 2013, 18:32 --

 

polecam strone http://www.tattooart.pl/galerie/standard/9th-cirlce/tattoos-victor-portugal dla mnie Portugal jest mistrzem :D

 

-- 19 wrz 2013, 18:33 --

 

Mushroom, a jaką Ty tematykę lubisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, a jaką Ty tematykę lubisz ?

hmm dobre pytanie raczej symbole mnie interesują np. ptaki (bez skojarzeń :P ) niż ta biomechanika czy jakieś duże obrazu. Nie lubię też tribali tzn podobają mi się u innych ale sam bym nie chciał.

 

-- 19 wrz 2013, 18:41 --

 

Oooo? Steampunk ;) (lubię ten nurt :D)

Taki sobie zrób Kfiatuszek! :D

 

20090618-ima5.jpg

z tego zdjęcia jedyne co fajne to tyłek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, Orientujesz się w jego cenach?

Wiem że niby tatuaż na całe życie i nie powinno się oszczędzać....

Ale 3 średnie krajowe to nadal dużo :mrgreen:

A co do portugala - faktycznie prace genialne ; ).

Prykas (tam gdzie się wybiorę chyba) też fajne robi

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/206795_452778958116342_755008478_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/538954_408560392538199_147589457_n.jpg

 

sorry za brak w za duża szerokość ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×