Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja - Moje życie nie ma już sensu


Adrian1995

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Adrian mam 18 lat jestem z Wolsztyna od jakiegoś czasu miewam kołatanie serca to w ogóle nie ustaje od tego wszystkiego fiksuje jak wychodzę na ulicę przejdę parę kroków i nogi mam jak z waty do tego bardzo często robi mi się czarno przed oczami mam myśli samobójcze ale wiem że nie dam rady się zabić bo jestem na to za słaby do tego dochodzi strach przed śmiercią fobia społeczna bo jak idę na ulicy to ludzie się na mnie tak dziwnie gapią jak bym był z kosmosu naprawdę mnie to przeraża

i jeszcze bardzo się boję że stracę nad sobą kontrole albo że po prostu padnę na podłogę i umrę jeżeli ktoś z was ma tak samo niech o tym napisze tutaj

 

dodam do tego wszystkiego że jestem osobą bezrobotną nie mam pracy 11 października odbieram dowód osobisty ale wątpię że ktoś mnie do pracy przyjmie z takimi objawami jakie mam

 

nawet nie jestem ubezpieczony bo nigdzie nie pracuję

 

wszyscy uważają mnie za wariata a gdybym nim był to bym chyba nie pisał o tym na forum tak ?

 

jeżeli ktoś jest mi wstanie pomóc niech piszę na GG 2054034 albo jak ktoś ma kontakt do dobrego specjalisty lub psychologa/psychiatry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33 wiem tylko że czekam do 11 Pażdziernika na dowód osobisty aby go odebrać w urzędzie gminy Wolsztyn

 

-- 19 wrz 2013, 16:44 --

 

hania33 te kursy są bezpłatne i są dla każdego co nigdzie nie pracował i aby mógł później znaleźć pracę w jakieś firmie dobrej

 

to są kursy ohp czyli ochotnicze hufce pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie to jest normalnie kurs taki dla każdego robisz kurs na spawacza lub na wózki widłowe on jest publicznie dla każdego co chce się jakoś wykazać swoimi umiejętnościami i wiedzą

 

oczywiście jest 1 warunek kurs jet od 18 lat do 25 jak się ma więcej lat niż 25 to już lipa jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale dzwoniła do mnie babka z tych kursów że jutro mam przyjść na 12 bo ja jej wytłumaczyłem że czasami mam takiego Stresa że po prostu nie daję rady siedzieć w grupie i jutro będę miał jazdę na wuzku widłowym i będzie tylko instruktor i nie mam się czym stresować bo jak by obok stało 10 osób to bym mógł coś złe zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×