Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

luk_dig, Wygrałem system,nie skopiować zresetowanego hasła,nie dostać na maila nowego,zakładać drugie multikonto,wygrałem nagrodę debili.

 

Kolekcja powiększyła się o jedną sztukę, inna idzie na sprzedaż,w tym roku planuje jeszcze jeden zakup za wyższą kwotę,kolekcja powoli rośnie : P..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz Spotify użyłem na próbę i jak zaczęło mi podrzucać niby podobne propozycje z jakiegoś pop gothic syf metalu do odsłuchiwanego zajebistego

death/thrashu to sobie odpuściłem. Do czego to w ogóle służy nie mam pojęcia bo muzyki w necie jest pełno i łatwo można znaleźć co się chce a ich 'dopasowywarka' ssie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, po to żeby nie bać się nalotu psów. Tak wszystko 100% legal. 20 000 000 utworów. Wszystko poukładane w albumy i single w jakości 320kbps, wraz ze zdjęciem okładki w dość dobrej rozdzielczości

 

A propozycje to taki dodatek tylko do tego. Nie ma wszystkich albumów, ale od kiedy to istnieje to nie mam już praktycznie żadnej wymówki na moje piractwo. A miałem dziesiątki gigabajtów głównie z thepiratebay.org .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój sposób na nalot to zatrzymanie milicji pod drzwiami zanim nie wyrzucę laptopa przez okno :D Wolę jednak zapychać swój dysk i nie uzależniać swojej muzyki od jakiegoś serweru z muzyką czy mojego dostawcy neta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, Reiben, kupujecie czasem płyty? bo mi kolekcjonowanie ich w sensie fizycznym sprawia radosc, o wiele wieksza niz sciaganie muzy. oczywiscie nie na wszystkie mnie stac, ale jak mam wybor kosmetyk vs plyta, to kupuje plyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nieco choć ja już trupoblady, dziś czuwam, mogę porozmawiać o wszystkim, o masturbacji, podwodnej cywilizacji...

Ja kupuję tylko tych, którzy zasłużyli a im się nie przelewa bo ludzie mają gówniany gust i ich nie kupują ;D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, Reiben, kupujecie czasem płyty?

 

Kupuje.Nie dlatego że lubie je zbierać-bo bardziej mi zawadzają-ale dlatego że uważam iż powinienem.Inna sprawa że dla artysty(oj nie lubie tego słowa)z tej płytki to niewiele idze po odliczeniu % dla wytwórni i pośredników,ale to już nie moje zmartwienie.

Może to też kwestia tego że mam czasem być okazje po drugiej stronie i nie jest fajne że ludzie traktują sztuke/twórczość jak coś co jest za darmo,i fruwa sobie po necie

 

Chyba nieco choć ja już trupoblady, dziś czuwam, mogę porozmawiać o wszystkim, o masturbacji, podwodnej cywilizacji...

Dawaj o podwodnej masturbacji :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×