Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, że nie odp. Bo boicie się, że wyjdzie prawda, że jednak byłbym na starcie tak samo nie w typie dla was i było by wam ciężko to przełknąć. Stąd te wybiegi o postach itp.To była konfrontacja z waszymi słowami. Coś, co mogło by chociaż w jakimś stopniu pokazać, co jest prawdą,

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owsik , a dla mnie jesteś fajny Gość ,,, to fakt wyglądasz jak kompletny laluś , ale co tam i tak ( jak ja ) zasuwasz metylofenidat i obskoczysz tych wszystkich co Cie teraz strofują.

A daj jeszcze swoje zdjęcie na golasa w "Zatoce nudystów " , to zwiekszy twoje szanse na znalezienie takiej samejdrugiej marudy ;),,,jak Ty.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haaa no dopiero zobaczylam .... nosz kurde normalny facet jestes :D!! ja nie wiem co ty sie czepiasz siebie samego ?? masz bardzo fajne okulary , wygladasz jak inteligentny facet na poziomie a nie jakis tam Justin Bieber z ujowatym wasikiem i spodniach w kolanach :D ( przepraszam fanki ;) ) jestes mlodszy 4 lata ode mnie? powiem ci ze nawet bym zarzucila na ciebie oko ;) trafiasz ja nieopowiednie laski i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym się dobrze nie czuję no może kabaret

czlowieku , nawet nie podejrzewasz jaki masz potencjał w kabarecie . Z Twoim wyglądem zrobiłbys karierę , a ja miałbym satysfakcje ,ze Cie wypromowałem i bilety za darmo na Twoje wystepy . Pomyśł nad jakimiś skeczami , albo spróbuj na razie powielać teksty innych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

satinela, offtop nie jest potrzebny? Tu bylo juz z 10 stron merytorycznych sugestii na temat wygladu + charakteru naszego bohatera Owsika. Wszystko, co bylo do powiedzenia, zostalo juz 5 razy powiedziane. Sam nawet przez pierwsze chyba 10 stron staralem sie pomoc chlopakowi. Ale teraz to juz jest zwykly burdel na kolkach, a owsik ma jakas nerwice natrectw na punkcie swojej brzydoty, i co zrobisz, przez beton sie nie przebijesz. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×