Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

MAMO OWSIKA, PROSZĘ PRZYJDŹ I ODŁĄCZ MU INTERNET.

 

owsik, ciągle piszesz to samo. Zamieńmy się nickami, jesteś bardziej autodestrukcją niz ja... chociaż ja nie chce byc owsikiem... ale taki los

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

true ja wcale tego nie neguję, że tak masz w życiu. Proszę tylko nie neguj tego jak ja mam w życiu, bo nie napisałem tu bajek. Teraz powiedz prawdę jakbyś mnie widziała na ulicy, to skreśliła byś mnie za wygląd czy w necie po obejrzeniu zdjęć? Tylko bądź szczera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAMO OWSIKA, PROSZĘ PRZYJDŹ I ODŁĄCZ MU INTERNET.

spodziewam sie przystojnej, zadbanej Owsiczki w sile wieku, w eleganckim, brazowym kapeluszu. :great: Jak wroci z pracy do swojej okreznicy, to napewno przetrzepie malemu owsikowi tylek.

 

< nie moge sie powstrzymac przed pisaniem, fuckk>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, mlody czlowieku wyolbrzymiasz problem, .....jak mawia moja mama nikt nie jest w formę lany, ....kazdy jakis jeest, i zapewniam cie ja dojrzała kobieta, ,.....ze mezczyzna zainteresuje mądrą kobiete sobą, umysłem, intelektem, poczuciem humoru.....natomiast skoro ty masz takie nastawienie co do swojej fizycznosci, .....i tylko o tym myslisz, nie zainteresujesz nikogo soba, ....moze zbyt spłycam, ale przeczytałam caly watek i wlos mi sie na głowie prostuje - choc mam swoje wlasne loki - facet 28 lat zamartwia sie w takim stopniu swoja fizycznoscią, ...uroda rzecz nabyta niektorzy maja jej wiecej inni mniej, co z tego ze moze czuje sie atrakcyjna czy nawet taka jestem, skoro ze swoja nerwica depresja nie nawiazuje zadnych relacji, bo sama sie od ludzi izoluje, ...

przydaloby ci sie obejrzenie programu o ludziach ktorzy z powodu chorob maja zdeformowane ciała twarze, i uwierz mi oni potrafia sie cieszyc zyciem, usmiechaja sie,.......mnie tego brakuje radosci zycia, a tobie ? z pewnoscią dojrzałosci, skoro wyglad fizyczny stanowi az taki problem, //

 

 

ps. obejrzałam foto i absolutnie nie uwazam ze jestes jakis brzydki, czy malo atrakcyjny, ....uffff -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

true ja wcale tego nie neguję, że tak masz w życiu. Proszę tylko nie neguj tego jak ja mam w życiu, bo nie napisałem tu bajek. Teraz powiedz prawdę jakbyś mnie widziała na ulicy, to skreśliła byś mnie za wygląd czy w necie po obejrzeniu zdjęć? Tylko bądź szczera.

nie neguje ani troche , czy bym skreslila? nie - ja sie trzymam zasady - najpierw poznaj nie oceniaj ... nawet po twarzy czy budowie ciala ... no nadal nei widze twojej foty :P wiec co mnie w pusto pytasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uroda nie ma całego wpływu na nasze życie. Spotkałam się w życiu z o wiele gorszym i nie ponowiłam spotkania tylko i wyłącznie na zachowanie i poziom jaki reprezentował. No ale to zależy od typu kobiety, w którą celujesz - pustą lalę-fankę aktorów najlepszych produkcji czy normalne dziewczyny z normalnymi wymaganiami. :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik,

Odpowiedzcie szczerze kobiety skreśliły byś cie mnie czy nie?
Nie mieszajcie w to jakiś bajeczek twardo.

Przecież Ty wyraźnie chcesz usłyszeć, że wszystkie by Cię odrzuciły. Jakby nawet jedna napisała, że nie, to zarzuciłbyś jej ściemę i bajeczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Ty wyraźnie chcesz usłyszeć, że wszystkie by Cię odrzuciły. Jakby nawet jedna napisała, że nie, to zarzuciłbyś jej ściemę i bajeczki.

 

Dokładnie tak jest. Dlatego nawet jakby znalazł to ona by uciekła, bo nie zniosła by presji, że On ciągle wymaga od niego uwielbienia i potwierdzenia, że go nie odrzuci za wygląd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×