Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co najbardziej zwracasz uwagę w wyglądzie faceta?


Gość rotten soul

5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:  

391 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 CECH WYGLĄDU MĘŻCZYZNY DO KTÓRYCH PRZYWIĄZUJESZ NAJWIĘKSZĄ WAGĘ:

    • - Wzrost
      41
    • - Oczy
      49
    • - Włosy
      29
    • - Ramiona
      16
    • - Dłonie
      28
    • - Nogi
      2
    • - Tyłek
      17
    • - Penis
      10
    • - Tors
      8
    • - Uśmiech (usta,zęby)
      39
    • - Twarz (ogólnie)
      57
    • - Plecy
      3
    • - Brzuch
      13
    • - Stopy
      4
    • - Sposób chodzenia
      11
    • - Ubiór
      36
    • - Skóra (cera, karnacja)
      11
    • - Tatuaże
      8
    • - Piercing
      2
    • - Blizny
      7


Rekomendowane odpowiedzi

A ja potrafię robić wolno i byle jak, podobno to rzadko spotykane, ale niestety dyskwalifikuje w większości prac. Kiedyś przez 2 h myłem łazienkę i wszyscy narzekali że brudna a inni w 10 minut robili czystą. Czyli nici u mnie z szybkiej i pewnej śmierci samobójczej. :mrgreen:

Rozbawiles mnie :-) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja potrafię robić wolno i byle jak, podobno to rzadko spotykane, ale niestety dyskwalifikuje w większości prac. Kiedyś przez 2 h myłem łazienkę i wszyscy narzekali że brudna a inni w 10 minut robili czystą. Czyli nici u mnie z szybkiej i pewnej śmierci samobójczej. :mrgreen:

Rozbawiles mnie :-) :lol:

nie wiem czy to takie zabawne, pozostaje mi powolne konanie w beznadziejności. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind,

Mało który choleryk chce nad sobą pracować, on zawsze uważa, że ma racje i basta.

Przekonywałem się o tym kilkaset (jeśli nie tysięcy) razy na własnej skórze. :evil:

 

Candy14,

w ogole ludzie zaburzeni nie zauwazaja u siebie zaburzen myslac ze to cos z otoczeniem nie hallo a nie z nimi

Nie zgadzam się. Większość użytkowników forum ( a przynajmniej Ci, z którymi tu głównie dyskutuję) są doskonałym zaprzeczeniem Twojego poglądu. Naprawdę dziwię się, że tak napisałaś.

 

carlosbueno,

Autor wątku jest zawołanym offtopmanem, także nie przeszkadza mu to w ogóle. ;) Ważne, że temat żyje. Po za tym to może być nieliczna z rzeczy, która po mnie pozostanie, w przypadku śmierci. To miał być żart, ale na dobrą sprawę może tak być naprawdę. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind,
Mało który choleryk chce nad sobą pracować, on zawsze uważa, że ma racje i basta.

Przekonywałem się o tym kilkaset (jeśli nie tysięcy) razy na własnej skórze. :evil:

 

Candy14,

w ogole ludzie zaburzeni nie zauwazaja u siebie zaburzen myslac ze to cos z otoczeniem nie hallo a nie z nimi

Nie zgadzam się. Większość użytkowników forum ( a przynajmniej Ci, z którymi tu głównie dyskutuję) są doskonałym zaprzeczeniem Twojego poglądu. Naprawdę dziwię się, że tak napisałaś.

 

carlosbueno,

Autor wątku jest zawołanym offtopmanem, także nie przeszkadza mu to w ogóle. ;) Ważne, że temat żyje. Po za tym to może być nieliczna z rzeczy, która po mnie pozostanie, w przypadku śmierci. To miał być żart, ale na dobrą sprawę może tak być naprawdę. :(

 

Domyślam się że to był atak Candy na moją osobę .

A życie z cholerykiem do łatwych nie należy , nawet jak sie ma rację , oni wbija nóż w plecy aby udowodnić że mają rację .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że to był atak Candy na moją osobę .

Hę? :shock: co masz na mysli? Dlaczego mialabym Cie atakowac?

Nie zgadzam się. Większość użytkowników forum ( a przynajmniej Ci, z którymi tu głównie dyskutuję) są doskonałym zaprzeczeniem Twojego poglądu. Naprawdę dziwię się, że tak napisałaś.

rotten soul, ludzie tu na forum maja samoswiadomosc a nawet jezeli nie mieli to po pobycie na forum jej nabieraja. Ja mow3ilam o takich ktorzy sa zaburzeni ale nie maja tego swiadomosci bo dla nich to norma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że to był atak Candy na moją osobę .

 

Hę? :shock: co masz na mysli? Dlaczego mialabym Cie atakowac?

Ja ataku również nie spostrzegłem. :bezradny:

 

Ja mow3ilam o takich ktorzy sa zaburzeni ale nie maja tego swiadomosci bo dla nich to norma

Chyba, że tak. Myślałem, że o miałaś na myśli ogół, dlatego się obruszyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialam na mysli miedzy innymi moja matke. W Zyciu nie przyjmie do wiadomosci ze cos z nia nie hallo i juz dawno przestalam z nia o tym rozmawiac. Przyjelam do wiadomosci ze jej nie zmienie..moge jedynie zmienic moj stosunek do niej

Ale tacy ludzie są wg mnie szczęśliwsi niż tacy jak ja, że obwiniam zawsze siebie tym bardziej że nic z tym nie robię aby się zmienić i moja samoświadomość jest wręcz szkodliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar,

TYŁECZEK, oczy (niebieskie - i jest w moich oczach ideałem :P), no i uśmiech :)

To jak zwracasz uwagę na twarz? :shock: Jakie to płytkie z Twojej strony :nono: Robisz to samo, co Ci okropni faceci patrzący kobiecie na twarz.

 

alicja_31,

Bo chodzi o top 5, a nie o wszystko co dla Ciebie ważne w męskim wyglądzie. Głosować proszę. Więcej głosów=bardziej wiarygodne wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ślubie???????????

 

vader.jpg

 

Ide zatem odreagować swoją flustracje czyniąc zło w moich myślach i zabijając wszystkich żołnierzy ze zgrabnymi tyłkami:[

oficjalnie zostałem rozkurwiony w pył powyższym obrazem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście , że tylko i wyłącznie Penis :twisted:

 

żartuje oczywiście

 

ja u panów na pierwszy rzut zwracam na oczy (lubie ciemne) , zarost (uwielbiam ale tylko na buzi) tyłek , penis (trzeba wymacać rozmiar , jeżeli jest się sam na sam z ofiarą ) i ubiór ( dla pana w koszuli stracę głowę )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×