Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

To jest trądzik różowaty, nie mogę jeść pomidorów i takie tam. Stosuję też maść z antybiotykiem. To moje rysy twarzy, w tym, nos podbródek, policzki, oczy sprawiają, że jestem postrzegany jako nieatrakcyjna osoba.

 

-- 17 wrz 2013, 23:35 --

 

Tej osobie chodziło tak myślę, że w pracach, gdzie będę miał kontakt z ludźmi i od tego będzie zależeć przychód nie mam większych szans z racji mojej urody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik,

A ten zarost, o którym wspominałem też nie wchodzi w rachubę? Nie zamaskowałby chociaż tego trądziku w jakiś sposób, bo wiadomo, że na rysy twarzy to nic nie poradzisz.

 

Autodestrukcja,

Ty lecisz?

 

To już lepiej niech poszuka niewidomej dziewczyny jak "radzi" creepingmaar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem Ci od siebie, zupelnie szczerze, bez ani slodzenia, ani pojazdu...

 

...Jesli te zdjecia dobrze pokrywaja sie z rzeczywistoscia, to wygladasz na ten moment, jak statystyczny, komputerowy nerd-informatyk :mrgreen: Masz tragiczny styl chlopie... Dobra:

-owal twarzy, proporcje oczu, czola uwazam za poprawne, a uszy masz podobne do moich ;) jest potencjal na twarzowego goscia, ale kenem to nie bedziesz, tylko co z tego.

-wzrok- niesmialy dosc, przygaszony <-tu na pewno jest problem

-sylwetka- cherlawa. To jest cos, co mozna opracowac. Nie mowie tu o skoksowaniu sie jak kretyn, tylko wyrzezbieniu paru dodatkowych kg.

-koszula- flanelowa, koshmarna, wywal ja :pirate: Poszukaj jakichs ladnych, ale stonowanych, eleganckich koszul (lepiej, zeby nie w krate, albo szarych)

-fryzura na nerda, idz do dobrego fryzjera, i zapytaj, w czym by Ci bylo dobrze. Jesli bedziesz sie w nowej zle czul, szukaj innej.

-cera- nie jest tragiczna, ale moglaby byc duzo lepsza, do zrobienia= kosmetyczka +dieta +dermatolog.

 

I przede wszystkim :PRZESTAN SIE KURVA NAZYWAC OWSIK :pirate::pirate:

 

Po Twoich postach myslalem, ze wygladasz, jak jakis potowor ze zdeformowana twarza, a tu po prostu nieogarniety gosc.

Don Juanem to nie bedziesz, ale jakbys naprawde ogarnal swoj wyglad, i lepiej sie ze soba poczujesz (mowisz, ze z kobietami w pracy gadasz bez problemu, to juz masz z gorki), to masz szanse na co przynajmniej zwyczajna, przecietna (ale uroku nie pozbawiana ;) ) dziewczyne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik,

No to z tym też lipa :?

 

Tak jestem ciekaw. Jakbyś jednak nie był brzydki jak piszesz, to myślisz, że szybko znalazł byś sobie partnerkę? Nie byłoby innych przeszkód? Wiesz pytam dlatego, żeby wykluczyć wszelkie inne powody Twoich niepowodzeń: np. psychika, charakter. To na pewno zawsze rozchodzi się o wygląd, czy tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko wygląd jestem przekonany, że gdybym miał urodę i ten sam potencjał wewnętrzny, co teraz, to bardzo daleko bym zaszedł. NieznanySprawca Ciekawe wiesz, że każda osoba, która mi radzi proponuje mi inny styl ciekawe dlaczego? Może dlatego, że w żadnym mi nieładnie. Co do tej fryzury dobierało mi ją jedna z najlepszych stylistek w kraju. Sam stwierdziła, że jedynie tak mogę wyglądać bardziej na swój wiek i jak facet nie jak dziecko. Wagę mam w porządku, prawie nigdy żadna kobieta nie zarzuciła mi, że jestem za słabo zbudowany. Co do twarzy to bardzo często że jej się kompletnie nie podoba.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślałam, że trądzik jest głównym problemem, bo różowaty może mieć paskudne odmiany. Wtedy są naprawdę problemy, bo rysy twarzy aż tak bardzo w pracy nie rażą, natomiast problemy skórne to akurat ważna kwestia w przypadku szukania pracy lub kontaktów towarzyskich, bo bardzo widoczna, i z powodu takich zmian często zarzuca się ludziom zaniedbanie. Ale skoro to nie jest najważniejszy problem, a przede wszystkim rysy twarzy, to jeśli akceptacja nie wchodzi w grę, to nie widzę innej opcji, a tylko operacje kosmetyczne, które rysy twarzy potrafią zmienić. Czasem wystarczą minimalne zmiany kosmetyczne, żeby zmienić wygląd. Ale to już może powiedzieć tylko lekarz, a my nie wiemy, jak wyglądasz. I czekanie na potencjalne cudowne zrządzenie losu.

A jeśli nie poważna relacja, to może chociaż chwilowe "zapomnienie" za pieniądze? może to głupia rada, ale może to jakoś zmieni Twoje podejście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przeciwieństwie do lęków związanych z Dysmorfofobią, osobiście nawet się sobie podobam dbam o siebie itp. Raczej boli mnie, to, że nie podobam się innym szczególnie kobietom i nieważne, co bym robił, to ten mój brak fizyczności i tak przeważa niestety mam na to multum doświadczeniem.

 

owsik, powtorze to co zostalo powiedziane w zasadzie... jesteś pewien ze to wyglad jest problemem? musisz najpierw sie polubic a nie mowic na siebie owsik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim,

A jeśli nie poważna relacja, to może chociaż chwilowe "zapomnienie" za pieniądze? może to głupia rada, ale może to jakoś zmieni Twoje podejście?

Zdecydowanie owsikowi nie o to biega. On chce związku opartego na uczuciach, a nie seksu za kasę. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim Nic nie da. Byłem na konsultacji u chirurga plastycznego, mam ogólnie za dużo przeciwwskazań bym mógł się podjąć zabiegów. Według nich nos to podstawa. Jednak internetowo jedna pani chirurg podała mi listę po obejrzeniu moich zdjęć ile bym jeszcze musiał zmienić, bym naprawdę stał się przystojny. Jeżeli chodzi o kosmetologię estetyczną nie wiele mi da kwas hialuronowy na moje rysy, ana wizualne zmniejszenie nosa nic. To opinia specjalistki po konsultacji.

 

-- 18 wrz 2013, 00:08 --

 

wiesz, że bardzo wielu kobietom te moje okulary się podobały. A okularów nie mogę ściągnąć

 

Nie chodzi o seks za kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, czlowieku, ze sie tak wyraze, pojebalo Cie? Masz nos bardzo podobny do mojego, a nikt mi w zyciu uwagi na niego nie zwrocil. Ehh, rob co tam chcesz.

 

W sumie jestes zajebiscie podobny do meza mojej bylej polonistki ze szkoly (fakt, ze nikt jeszcze nie rozstrzygnal, czy byla piekna, czy brzydka, to bylo pole ciaglej dyskusji, ale ja ja uwielbialem:pirate: ) Tyle, ze ten facet byl prawnikiem :mrgreen: Ale koszule nosil takie, jak Ty, ha, nawet wzrost ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca,

ale z tymi okularami =nerd

Fajne masz poglądy, nie powiem. Wszyscy w okularach to nerdzi. Wiesz, bo sam je noszę a takie uwagi to słyszałem w podstawówce ostatni raz. Fakt urody nie dodają (w większości przypadków) ale bez przesady. Takie komentarze są dość prymitywne.

 

owsik,

mam ogólnie za dużo przeciwwskazań bym mógł się podjąć zabiegów

Mimo tych przeciwwskazań nie da rady czegoś zmienić jednak i pójść na ryzyko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne masz poglądy, nie powiem. Wszyscy w okularach to nerdzi. Wiesz, bo sam je noszę a takie uwagi to słyszałem w podstawówce ostatni raz. Fakt urody nie dodają (w większości przypadków) ale bez przesady. Takie komentarze są dość prymitywne.

Ejj, Rotten, prymitywna jest ocena mojego pogladu bez obejrzenia zdjecia owsika, i zrozumienia, o co mi chodzi. Te okulary wygladaja jak wlasnie stereotypowe okulary kujona-nerda. Wrecz encyklopedycznie. Dobrze dobrane okulary moga wygladac swietnie, i dodawac powagi i uroku, tego nie kwestionuje.

A Ty mi tu z prymitywizmem, qrwa :pirate::great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca,

No masz trochę racji, bo owsika w okularach nie widziałem. Kliknij z łaski swojej na link w podpisie do mojego zdjęcia (Wygląd) i określ czy mam nerdoskie okulary. Ciekawa jestem.

 

owsik jednak zaprzeczył, także gusta, guściki chyba.

 

-- 18 wrz 2013, 01:27 --

 

NieznanySprawca,

No dobra już widziałem. W taki razie ja też jestem nerdem, bo mam bardzo podobne.

 

Co do Ciebie owsik. Wiem, że jestem facetem i moją opinię (zupełnie słusznie z resztą) masz w dupie, ale spodziewałem się ujrzeć naprawdę kogoś brzydkiego, a nie ujrzałem. Przypominasz mi nawet mojego technologa z pracy, a nigdy o nim nie pomyślałem, że jest brzydalem mimo, że go nie lubię jak psa.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, Wygladasz naprawde niezle :mrgreen: A okulary Ci pasuja. Depresyjnie tez nie wygladasz, mhm ;)

 

edd

Tu nie chodzi o same okulary!!! Ale o to, jak komponuja sie z konkretna twarza, Ty mozesz wygladac dobrze w bluzie, w ktorej ja moge wygladac jak idiota, rozumiesz, o co mi chodzi? o dopasowanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×