Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

wykończony, ma humory jak to kot:-) lubi się bawić,zwłaszcza lubi grzebać w torbach i plecakach. Do obcych podchodzi z nieufnością.. nie jest typem wielkiego pieszczocha..ale z pewnością jest to moja kotka-widać to po tym jak podchodzi do mnie:-)

bo mi to raz za głaskanie grożono zębami

i łapą pacnięto :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro, jest światełko... neurochirurg postawił na razie na naświetlanie... (ten sam co 18 lat temu ciocię operował) Więc teraz czekają podróże do Gliwic... ale jest szansa :D

Dziękuje za wszystkie kciuki, jesteście kochani.

(Kamień mi spadł z serca...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w zimie nie chcę się budzić, chcę przespać jak niedźwiedź :D

Do tego jeszcze otaczają mnie kościoły i w jednym proboszcz zaczął się wieszać na dzwonie, gdybym mieszkał 100 metrów bliżej to nie potrzebowałbym nawet budzika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby wierni nie wiedzieli, na którą mają na mszę, czy ten dzwon ma ich obudzić żeby wstali zrobili siku kupkę i przybiegli do kościółka?!

Ja się zastanawiam jak ludzie, którzy mieszkają u mnie kilkadziesiąt metrów od tych kościołów pozwalają żeby ich tak budzić kiedy chcą pospać, pewnie wiedzą, że z władzą nie wygrają, ja chyba w takiej sytuacji zacząłbym szukać w necie materiałów i instrukcji budowy bomby o małym rażeniu :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×