Skocz do zawartości
Nerwica.com

nie potrafie rozmawiac z ludźmi


chceŻyćNormalnie

Rekomendowane odpowiedzi

Wieszak w trawie, ciężko również wynioskować czyś Ty ona bo wieszak w trawie jest rodzaju męskiego :lol:

 

Wyczuwam, że próbujesz mnie sprowokować, ale nie pójdą tą drogą, bo to nie jest moim celem. Odpowiem w ten sposób. Gdybyś uważnie przeczytała mój podpis, to być wiedziała co to za WIESZAK. Jest to pewnego rodzaju metafora, która jest bezosobowa.

 

Zaprzestańmy już te sprzeczki, bo przecież nie po to tutaj jesteśmy :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieszak w trawie, mam podpisy wyłaczone i naprawdę nie bardzo interesuje mnie geneza. W każdym razie konto od wczoraj a już sie ludzi czepia :blabla:

 

Należysz do ludzi, którzy muszą mieć ostatnie słowo. Ok, w takim razie jak się to mówi - Twoja racja, MÓJ SPOKÓJ?

 

 

Wyłączam się z tego wątku, Ciao.

 

Miłego, bez nerwowego popołudnia życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie konto od wczoraj a już sie ludzi czepia

a co z tego ,że od wczoraj ? Takie same prawa jak dziesięcioletni aktywny uczestnik Forum . Nie wydaje Ci się?

Jaka siara ? Ja doprawdy żadnej nie zauważyłem,,,sam robię czasem wieksze i to kilka razy dziennie.

Jacyście wszystkogoście spięci , jak sprężyna w starym traktorze , tylko czekać aż pęknie . Wrzućcie na luz i pozwolci innym gadać to co chcą , a jak przegina , od tego sż administratorzy , Moderatorzy i Strażnicy Teksasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:great::nono: Człowieki, dajmy już temu spokój, bo naprawdę niepotrzebnie sprzeczka wyszła i wielkie nieporozumienie, bo ktoś nie rozróżnia czepialstwa od zwykłej konwersacji i próby wyjaśnienia problemu ;) Ja więcej stresów i nerwów w swoim życiu nie potrzebuję i nie przyszłam tutaj z zamiarem ich pogłębiania. Podejrzewam, że Wy też nie, prawda? :time:

 

Nie komentujmy tego i będzie po sprawie :) Chyba, że ktoś ma ochotę się wyżyć i trochę odreagować zły dzień, to proszę bardzo, ale bez bez sensu, że zaczęło się to skupiać na khaleesi. Zaraz utworzę nowy wątek na takie sytuacje i będzie git.

 

Podajmy sobie rękę i mimo złego początku może dalsza egzystencja na tym forum będzie nam przyjazna :time:

 

PEACE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×