Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Ramanujan, nie chodzi mi o to, która przybiegła, ale o to, że w ogóle dba o sprawność fizyczną. Ile znasz osób w jej wieku, które są w stanie przebiec chociażby kilometr, czy dwa nie dostając przy tym zadyszki? Bo ja takie osoby na palcach jednej ręki mogę policzyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, oczywiście mówię po treningu. 9 miesięcy wystarczy całkiem zdrowej osobie, ale ja bym się przygotowywał znacznie dłużej.

 

W Niemczech jest dużo dobrych maratonów: Berlin, Hamburg, Frankfurt nad Menem, Duesseldorf, Kolonia to tylko te najbardziej znane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zarobię trochę pieniędzy, to bym chętnie w Nowym Jorku wystartował. Tam jednak czas kwalifikacyjny wynosi 2h 45 min dla ludzi do 39 lat. Nawet jakbym wziął najlepszy doping to nigdy do tego czasu się nawet nie zbliżę. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, własnie dlatego tak wynkiem pani profesor się nie zachwycam.

 

Wczoraj czytałem o maratonie pieszym na 100 km w Puszczy Kampionoskiej. Wolę chodzić niż biegać, więc może to coś dla mnie? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jednak czas kwalifikacyjny wynosi 2h 45 min dla ludzi do 39 lat.

Że co?! :shock: To daje niecałe 4 min na 1 km, dżizys ja pier### ja biegnę 7 km tempem 4 min 55 sek i na końcu mam ochotę wypluć płuca, to dla mnie są nadludzie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, jeden człowiek z Oławy wczoraj był 13 i przebiegł w 2h 33 min mimo deszczu. :yeah:

 

E: Źle pamiętałem, jednak w 2h 41 min i był 12, informatyk. :yeah:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni post o profesor Chybickiej. W jej wieku czas kwalifikacyjny na najpopularniejszy maraton świata (Nowy Jork) wynosi 4h 10 min. Czas jaki wczoraj osiągnęła nawet by jej nie dał kwalifikacji do grupy "80+". Miała wczoraj 6 h 30 min z małym haczykiem, a właśnie 6,5 h wynosi norma dla kobiet ponad 80-letnich. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×