Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Że ponoć... Zarejestrowałam swoje dane w sklepie i nic nie zamówiłam. Nosz kutfa mać, to swój adres wpisałam niby dla beki, a zamówienie odwołałam czy co?! W ogóle jak niby mogłam podać swoje dane bez zadnego zamówienia?!

Czekam na koszulkę od czerwca, kurwa, no nie mogę, zaraz mnie coś rozsadzi :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

 

-- 14 wrz 2013, 19:33 --

 

PS. nie odpowiadali na moje wiadomości i dopiero gdy nahejtowałam ich na ich wall'u, to się jeden znajomy admin odezwał, jakbym go wcale nie znała, pewnie bym czekała jak głupia na to zamówienie przez następne 3 miesiące :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę z siebie to wyrzucić: wkurza mnie to, że tak szybko minęła sobota a ja praktycznie nic nie zrobiłam pożytecznego, zajmowałam się jakimiś pierdołami, że te weekendy tak szybko mijają a czas w szkole się dłuży do choleryyy!!!!!!!!! Znowu kolejny zmarnowany dzień!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Zuziula. Dostała dziś jeść same skóry wieprzowe i baton mięsny i jeszcze skubanej nie pasowało i pół zakopała. Jak będzie tak grymasić to jutro wcale jeść nie dostanie. Od nadmiaru w łepku się poprzestawiało.

W ogóle mnie dziś psiaki wkurzają. Są takie absorbujące. Niby takie kocham najbardziej ale jestem zmęczona domyślaniem się co ode mnie chcą i spełnianiem ich zachcianek. Szczekają, chodzą po laptopie, drapią bo coś chcą z półki i tak cały dzień. Mówią jak deszcz pada to dzieci się nudzą to samo pewnie tyczy się psiaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę z siebie to wyrzucić: wkurza mnie to, że tak szybko minęła sobota a ja praktycznie nic nie zrobiłam pożytecznego, zajmowałam się jakimiś pierdołami, że te weekendy tak szybko mijają a czas w szkole się dłuży do choleryyy!!!!!!!!! Znowu kolejny zmarnowany dzień!

i niedziela też :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, w moim pokoju robią wszystko. W innych pokojach nie, ale tu mieszkają, tu się wychowały i tak je głupio przyzwyczaiłam :oops: A laptopa miałam na łóżku więc chodząc po mnie chodziły po laptopie.

 

-- 15 wrz 2013, 19:14 --

 

Ciiii :mhm: zasypiają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×