Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Mushroom, Ja w ogole postuluje zbanowianie uzytkownika Doradca Nerwica.com. Bydlak wpiepsza sie nachalnie w kazdy temat i spamuje swoim psychokapitalizmem. :silence: Jak tylko typa widze, to wywoluje u mnie napad leku. To przez te trzy psycho-cipcie, ktore probuje nam sprzedac. Boje sie tez go zglosic, bo prawdopodobnie jest w komitywie z administracja. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm. godzina 18 w sobote, a na forum cichosza. sa dwie opcje:

a) albo wyszyscy sa tacy prospoleczni, ze wlasnie szykuja sie na impreze.

b) albo szlochaja wlasnie w poduszke, bo nie sa w stanie isc na impreze.

lub...

c) siedza na psychotropach gapiac sie w suffit, i palac papierosa zastanawiaja sie, jak maja na imie.

 

najwieksze prawdopodobienstwo: 33%:33%:33% + jeden wlasnie poszedl sie powiesic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster, a to zmienia postać rzeczy :D

 

 

 

Jak już mowa o powieszeniu się, to moim zdaniem straszna śmierć, tak samo się utopić tragedia. Ja np. najchętniej albo weszłabym pod jakiś pociąg (ale tu szkoda motorzysty, który będzie miał mnie na sumieniu) albo skoczyłabym z mostu na coś twardego, co by się rozbić. Chwila bólu i właściwie po wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, nie wiem dlaczego, ale wywołałeś u mnie uśmiech tym ostatnim postem, dziękuję! :) ja tak oscyluję pomiędzy drugą, a trzecią grupą, tyle tylko, że bez psychotropów i bez płaczu, bo wszystko mi obojętne od jakiegoś czasu. Przed chwilą spaliłabym szarlotkę, uff. A Ty jak spędzasz ten sobotni wieczór? (Która grupa? :P )

 

Cześć wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trombeczka, moja ciotka pracuje w szpitalu, mowila, ze juz sporo sie naogladala nieudanych samobojow po pijaku, wlasnie ludzi rzucajacych sie pod pociag. jak sie zrobi to niechlujnie, to potem pacjenta rozkalibrowanego do szpitala im przywoza ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eurydyka1, zadzwonili znajomi, na co ja odparlem, ze nie mam czasu, a oni jak !#$#@ nie masz czasu? nie wiedzialem co powiedziec, wiec rzucilem, ze mi sie nie chce. kumpel w glosie mial "aha, olewa nas", a ja mam w bani teraz "tyy aspoleczny idioto". Oprocz tego rozkoszuje sie zielona herbata, goa transem i czerwonym vajsrojem :mrgreen: no i oczywiscie przystania jedynych, normalnych ludzi w polskich internetach- forum nerwica.com

 

czyli poniekad tez miedzy 2 a 3 grupa :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, problem odpada, kiedy już nikt nie dzwoni i kiedy przestaje Ci zależeć (mówię o sobie).

a zieloną herbatę uwielbiam, szczególnie z Big (wcześniej Bio) Active, koniecznie liściasta, a nie w torebkach, żeby można było wsypać ile się chce i oczekiwać aż się zaparzy mmm :105: tylko teraz mam deficyt herbaty w domu i ciągle zapominam jej kupić.

o 19.00 spacer z koleżanką, ale się dziś uspołecznię, nie ma co!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zieloną herbatę uwielbiam, szczególnie z Big (wcześniej Bio) Active, koniecznie liściasta, a nie w torebkach,

noo, to mamy wspolna pasje :mrgreen:, za ta w torebkach powinni sie wziac ci od praw konsumenta, bo ani wygladem, ani smakiem, ani zapachem.... echh, szczyny totalne. Nawet kolor maja zazwyczaj zolty, nie zielony 8)

 

problem odpada, kiedy już nikt nie dzwoni i kiedy przestaje Ci zależeć (mówię o sobie).

przestaje chyba zalezec, ale do czasu. jak czlowiek tak ciagle sie odcina- w koncu przestaja dzwonic. a gdy probuje sie pozniej wrocic- czujesz, ze nie masz z nimi w sumie nic wspolnego (ja tak mam ;) )

 

o 19.00 spacer z koleżanką, ale się dziś uspołecznię, nie ma co!

noo, to jest zawsze jakis substytut melanzu :mrgreen: milej zabawy :twisted::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×