Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, jak ciasto? Moje już upieczone, mam nadzieję, że dobre wyszło, bo dawo nic nie pieklam i chyba wyszlam trochę z wprawy, ale nie będę się martwić na zapas, zjemy takie jakie będzie hehe ;)

A Ty widzę pracujesz na pełnych obrotach, podlogę umyłaś, odkurzyłaś, też chcę tyle energii! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Ale zimno i nieprzyjemnie jak się w domu siedzi. O rany, nie przypominam sobie, żebym w poprzednich latach tak odczuwała jesień, teraz te długie wieczory autentycznie są przygnębiające. A może to dlatego, że siedzę w domu i nie mam co robić. W poniedziałek wracam do pracy, może będzie lepiej :) I jutro też będę piekła, chyba rogaliki :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak nie bardzo, leżę w łóżku leki mam wrażenie, że nie działają, wszystko jest bezsensu. Może to coś ze mną jest nie tak po prostu

 

-- 14 wrz 2013, 16:54 --

 

Szpital coś Ci pomaga, z jakiego powodu tam jesteś?

 

-- 14 wrz 2013, 16:54 --

 

poem, witaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Szpital coś Ci pomaga, z jakiego powodu tam jesteś?

Myślę że pomaga, czuję się na tyle dobrze, że już bym najchętniej wyszedł. A do szpitala trafiłem z powodu psychozy, lekarka stwierdziła że mogę być niebezpieczny dla siebie i dla innych. Swoją drogą to się nie myliła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin20.04, a mówiliśmy Ci na spotkaniu warszawskim abyś nie odstawiał leków

Bałem się brać rispolept po tym jak przedawkowałem. A właśnie, jak już jesteśmy przy warszawskim spotkaniu, podeślesz fotki z tegoż spotkania? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×