Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie racja, bo jak traktujemy to jako chorobe, to jest cos co jest takie stałe (az do wyleczenia), a jak mamy zaburzenia to znaczy, ze jest cos co nas od czasu do czasu dotyka (czasem nawet zbyt czesto) ale ze to jakby jest troche obok i mozna sie uwolnic.

 

A ja to dzisiaj sie boje, ze bedzie tylko gorzej o gorzej, i w koncu nei bedzie juz z tego stanu zadnego wyjscia, postradam wszystkie zmysly, zamkna mnie w jakims psychiatryku, z nikim sie tu nie dogadam w obcym jezyku i na tym sie skonczy :( kurde no :-/

 

-- 14 wrz 2013, 14:52 --

 

jeszcze jak jakis czas temu mialam tylko od czasu do czasu napady paniki, to jakos to bylo, wiedzialam, ze trzeba z tym walczyc i da sie. Ale powiem wam, jak mnie nachodza takie dni, ze ledwo siedze w domu, w nerwach, nei mowiac jzu nic o wyjsciu gdzies to po prostu sie boje tego wszystkiego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oho.... właśnie się michałowi chwalilam, ze nie ma lęku i masz.... tętno 75 i juz mi mozg zaczyna szalec, a cisnienie niskie 110/70 ....no chyba mi serducho szybciej nie wali po cappuccino ;/

 

-- 14 wrz 2013, 17:36 --

 

kupmitrumne, Myleen, u mnie właśnie słoneczko się pojawia nieśmiało, ale jasniej się zrobiło od razu :D

 

-- 14 wrz 2013, 17:49 --

 

teraz mam tetno 87...kurdeeee...zaczyna się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, a ja kiedys bralam udzial w zawodach, bylam jedna z lepszych w szkole w bieganiu ( zwlaszcza jak sie uciekalo z lekcji ) :D

 

czuje lęk... niedobrze mi ;/ żołądek mnie boli, rece mi sie trzesa, boli mnie glowa, jakas osłabiona jestem ;/

 

-- 14 wrz 2013, 20:58 --

 

nie jest zle...cisnienie 120/70 tetno 73 - bede zyc !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja to dzisiaj caly dzien tak lękowo-depresyjnie, na totalnym niewyspaniu. Dlatego juz biegam, zeby dzis zasnac, bo jak znow sie nei uda to nie wiem co jutro zrobie...

I taki dziwn mam lęk dzisiaj, taki ogolnie przed wszystkim - przed całym życiem, całym światem - ja nie chce tak miec:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, co do biegania nigdy nie byłem jego zwolennikiem i je unikałem do teraz. Biegaj minimum 30min nie patrz na dystans a tempo nawet szybki marsz a momentami bieg. Gwarantuję że po dwóch tygodniach trzy razy w tygodniu zobaczysz rezultaty a po 2 miesiącach będziesz już patrzeć na dystans.

A Ja na wieczór już się wkręcam bo puls mam między 60 a 64 i boję się, że jest za niski :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey wszystkim. Nie wiem co się stało było tak pięknie od 3 miesięcy czułam się bardzo dobrze. Wiadomo miałam raz lepszy raz gorszy dzień. I czasem miewałam lęki,ale przychodziły i odchodziły po 5 minutach. A dzisiaj jakiś dziwny lęk przeniknął prze ze mnie. Nie wiem z jakiego powodu. Od rana jakoś znowu miałam lekkie od realnienie jak kiedyś i przedmioty się przybliżały oddalały jak to przy nerwicy. A teraz chciałam się położyć spać i nagle pobudzenie i ból głowy. Jejku straszne to było. Czy to może być nawrót nerwicy, jak sądzicie? Może to tylko chwilowe. Ostatnio dużo czasu grałam w gry i siedziałam na internecie. Cały czas chodziłam z telefonem w ręku. Czy to może być powodem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×