Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć wszystkim :)


Victoria95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imię Wiktoria i mam 18 lat. Na forum zaglądałam od jakiegoś czasu jednak dopiero po tym jak pogorszył się mój stan zdrowia postanowiłam się tutaj zarejestrować. Ludzie na forum wydają się taką grupą osób która wspiera się nawzajem i to mi się bardzo podoba. Cóż... jakoś nie umiem mówić o sobie, ale jeśli macie jakieś pytania to piszcie śmiało. Na każde odpowiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, dziękuję za miłe powitanie :) Od 1 kl gimnazjum choruję na fobię szkolną i fobie społeczną. Przez jakiś czas brałam leki, ale nie pomagały więc je odstawiłam. Kiedy przyznano mi nauczanie indywidualne zaczęłam radzić sobie sama i szło bardzo dobrze. Ale od połowy wakacji zaczęłam mieć typowe objawy nerwicy serca. Miałam dwa ataki tak wielkie, że byłam 2 razy w ciągu tygodnia na pogotowiu. Więc nawet jak poradziłam sobie z lękiem w szkole i w otoczeniu wielu ludzi to nerwica mnie dalej męczy i ciągle żyję w strachu przed następnym atakiem lęku i paniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33,

Po atakach zdałam sobie sprawę, że nawet jeśli wygrałam sama z fobią społeczną to nie wygram z nerwicą. Od środy biorę leki (Xanax 0.5 mg i Arketis 20 mg). Warunkiem tego, że będę miała kilka miesięcy nauczanie w domu, żeby jakoś dojść do siebie po atakach jest wizyta u psychologa raz w tygodniu. Więc właśnie zaczynam konkretną walkę. Tyle, że na razie leki działają na mnie odwrotnie niż mówiła psychiatra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, Ja biorę kilka dni i też jestem senna strasznie. Nic mi się nie chce, ledwo patrzę na oczy. A psychiatra mówiła, ze po tych lekach będę miała więcej energii. Dziękuję :) Mam nadzieję, że Tobie też wszystko minie i wkrótce nie będziesz o tym pamiętać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×