Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za info, zassysam też GTA V na xboxa. :D

A ja się załamałem bo mimo takiej hot-nowości torrent pokazuje mi 12 h zasysania :/ Może się rozkręci, ostatnio Tomb Raider poleciał w jakieś 2,5 godziny... No ale entuzjazm opadł i nastawiam się że dopiero jutro odpalę... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA 5 już na torrentach. Szykuje się weekend nerda :pirate:

 

Ale to prawdziwe nie fake? A masz taką machinę żeby to udźwignąć? ;]

Pewnie że tak. Xbox 360 + TV 42" :D Potwierdzone że nie fake bo na xbox360iso już ludzie zweryfikowali i pykają. Farciarscy amerykańce :P Ale niech no ja tylko wrócę z pracy... :D

 

a jakie są wymagania? na laptopie z windowsem 8 pójdzie, mam 6gb ramu, 1gb grafika - radeon, procesor 3 generacji 2,5GHz?

pewnie nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie są wymagania? na laptopie z windowsem 8 pójdzie, mam 6gb ramu, 1gb grafika - radeon, procesor 3 generacji 2,5GHz?

pewnie nie

Nie mam pojęcia niestety - po pierwsze że mam konsolę i nie zgłębiałem jaki konfig PC będzie wymagany, a po drugie - znając R* to na PC wypuszczą grę dopiero w grudniu/styczniu. Jak będzie premiera na PC to gdzieś w necie jest strona robiąca automatycznie test "czy twój komp uniesie grę X", będziesz mogła sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się poczułem, gdy dostałem list od siostry. A mianowicie, gdy otrzymałem tzw. "informację zwrotną", że nastąpiło wiele zmian na dobre w moim zachowaniu w krótkim czasie. To jest krzepiące, bo ja rzadko kiedy dostrzegam u siebie jakieś zmiany. Ale właśnie te info od innych osób mnie jednak utwierdzają, że tak jest, i że ta praca nad sobą przynosi efekty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, pomyśl o euforii i dumie z przebiegniętych kilometrów. Poczuj też jak z każdym wykonanym ruchem spalasz te złe, brzydkie komórki tłuszczowe (tak, jak je zabijesz już nie będą się z Ciebie śmiały), jak mięśnie nóg kurcząc i rozkurczając zamieniają się w stal, a każdy wdech to nie jest zwykły wdech powietrza - to jest czysta, biała, pradawna energia która wędruje po całym ciele, odwiedza każdą pojedynczą komórkę, sprawia że komórki wpadają w trans, są naćpane, niemalże słyszysz ich błagalne wołanie "jeszcze jeszcze jeszcze". W każdym bądź razie, dobra faza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×