Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

rainshadow, nie próbowałem. To nie chodzi o to że mało zapamiętuje. Jedyny problem jest taki, że sprawia mi to duży wysiłek. Poza tym chciałbym wiele zapamiętywać. Mam dużą ciekawość zjawisk, poza tym jest zawsze presja, żeby być w danej dziedzinie coraz lepszym. Wiedzy coraz więcej i trudniej się połapać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, miałem kiedyś koleżankę z internetu, która skakała na koniu przez przeszkody. Nawet 2 razy się spotkaliśmy, kochała zwierzęta. Ja tam od wierchowców lubię inne zwierzęta, ale czasem w tv pooglądam sobie jakieś zawody. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, byłem w wc i zdaje się, że znowu tam zawitam za chwilę... :cry:

 

Jakoś nie przepadam za ujeżdzaniem, najbardziej lubię cross. Jeśli chodzi o sport przy muzyce, to kocham łyżwiarstwo figurowe. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, ja nie umiem jeździć na łyżwach. :mrgreen: Oglądam za to i short track, i łyżwiarstwo szybkie i figurowe. Hokej to raczej rzadko oglądam, ewentulanie bójki na YT. :mrgreen: Chociaż jakbym miał Canal Plus to pewnie bym sobie NHL włączył od czasu do czasu, a tak na komputerze nie chce mi się na to patrzeć. :yeah:

 

Łyżwiarstwo kocham, bo jest to sport, któremu jest najbliżej do sztuki i trochę mi szkoda, że zdaje się od tego sezonu wprowadzi się wokalną muzykę rozrywkową. Zresztą już się zdarzało, że mistrzostwo europy wygrał człowiek występujący przy techno. Nie mam nic do mniej ambitnej muzyki, ale nie w łyżwiarstwie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, nie przepadam za gimnastyką, ale ten program lubię. Genialna muzyka Michała Lorenca i świetny występ Izbasy zakończony złotym medalem olimpijskim dla Rumunki.

 

[videoyoutube=-h-R5k9G8Ns][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×