Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Reiben, Jesli chcac poznac dziewczyne zrobil sobie nick "Bolec", a w nazwie tematu napisal, ze "przygarnie dziewczyne" (jak by sie czula taka dziewczyna dajac sie...przygarnac, lol, stawiac sie w roli sierotki), to nie dziwne, ze pojawil sie tylko jakis zdemoralizowany zwyrol, i chcial go przeleciec. Dostal to, na co zasluzyl imo :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas, w klasie miałem wtedy 15 lat,były rozmowy o tym która koleżanka, ma większe cycki.Lecz nie było mowy, by uprawiać seks.To, było pokolenie PRL, pruderyjne i wstydliwe.Dziś aktywność seksualną przejawiają już 13 latki.Nowe czasy, i obyczaje. :D

Ja jestem tylko 3 lata młodszy od Ciebie a wiem że paru chłopaków z klasy i dziewczyn miało za sobą seks w 8 klasie podstawówki, ze mnie śmiano się jak miałem 16 lat że nigdy dziewczyny nie miałem i żadnej nie przeleciałem. Wiadomo że część tych wyśmiewających też było prawiczkami, ale wg mnie nie ma aż tak drastycznej różnicy między czasami obecnymi a seksem nastolatków w latach 90-tych, gdzie na dyskotekach, wycieczkach, obozach też ostro się seksiono, no może dziewczyny są teraz bardziej agresywne i wulgarne, ale chłopacy to chyba nawet złagodnieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wg mnie nie ma aż tak drastycznej różnicy między czasami obecnymi a seksem nastolatków w latach 90-tych

 

mozliwe . aż mi się skojarzył ten film Pasikowskiego! :D na temat troszke. przynajmniej meski punkt widzenia

 

http://www.youtube.com/watch?v=714OLf2qmZc

 

-- Pt wrz 13, 2013 5:47 pm --

 

hahaha macie tu sposob na podryw

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwe . aż mi się skojarzył ten film Pasikowskiego! :D na temat troszke. przynajmniej meski punkt widzenia
dzieciaki,młodzież w tamtych czasach recytowali z pamięci teksty z "Psów" ;) ogólnie panował chyba większy kult macho niż dziś, choć trudno powiedzieć bo mam słaby kontakt z dzisiejszymi nastolatkami, ale dzisiejsi wyglądają dużo bardziej gejowato i metroseksualnie niż wtedy gdzie gwiazdami byli twardziele jak Linda czy Stallone, Schwarzenegger a nie jacyś bezpłciowi przebierańcy, Bibery czy wampiry ze Zmierzchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale dzisiejsi wyglądają dużo bardziej gejowato i metroseksualnie

nie to co kiedyś !!

opowiesc-o-dzielnym-goralu_16682485.jpg

 

-- Pt wrz 13, 2013 6:33 pm --

 

bierzcie przyklad z Janosika!

 

-- Pt wrz 13, 2013 6:33 pm --

 

( sory mam jakąś filmową fazę dziś )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autodestrukcja, doskonala interpretacja, alfa symbolicznie kastrowal samce beta poprzez depilacje klaty (a wiec waznego atrybutu meskosci), podkreslajac swoje pierwszenstwo w dostepie do samic xdd :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, tryb zycia i dieta wplywaja na poziom tescia, moglbys to ogarnac, wszystko w twoich rekach ;) cynk, sporo tluszczy (tych "niezdrowych" z cholesterolem +"zdrowych" z orzechow, ryb, lnu etc), do tego systematyczna aktywnosc fizyczna. wiesz, da sie, zareczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, giermkówne mozna zrobić z giermka < widać na zdjęciu jeden ma grzywke :D >

carlosbueno, ale wiele dziołh lubi klaty gładkie jak pupa niemowlęcia :D zawsze możesz mówić że depilujesz :D

 

-- Pt wrz 13, 2013 7:08 pm --

 

tryb zycia i dieta wplywaja na poziom tescia, moglbys to ogarnac, wszystko w twoich rekach ;) cynk, sporo tluszczy (tych "niezdrowych" z cholesterolem +"zdrowych" z orzechow, ryb, lnu etc), do tego systematyczna aktywnosc fizyczna. wiesz, da sie, zareczam.

 

każde zwycięstwo podwyższa poziom testo i każda porażka obniża ten poziom : ) pełna dynamika

 

-- Pt wrz 13, 2013 7:09 pm --

 

zacznij od nie wiem... gdy w scrablle z kims głupszym od siebie itp :D:D aż staniesz sie włochatym niedźwiedziem! ( o ile serio uważasz ze to potrzebne )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autodestrukcja, no fakt, ale od poczatku pracy nad soba do zwyciestwa jest kawalek drogi, trzeba od czegosc zaczac, chociaz moze droga na skroty wedlug Twojego pomyslu:

 

zacznij od nie wiem... gdy w scrablle z kims głupszym od siebie itp :D:D aż staniesz sie włochatym niedźwiedziem! ( o ile serio uważasz ze to potrzebne )

 

... ma jakis sens. jesli tak, mozesz napisac jakis poradnik o tym, jak stac sie twardym samcem, i prawiczki na calym swiecie rzuca sie, by go kupic :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koksy zawsze mówią, że najwięcej teścia to wyzwalają przysiady ze sztangą i martwy ciąg 8)

jakby to miało dla nich znaczenie gdy wcześniej załadowali w dupsko 100 krotność normy w męskim organizmie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, no, to prawda. a jogging i inne areobowe to dla gejuszkow, bo zmniejszaja. btw moza miec duzo tescia tez i nie miec wlosow na klacie wcale, wszystko zalezy od genetyki. dobra, dosc pitolenia o tesciu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, wchodzisz w stan pokwitania, czy po prostu nie masz maszynki w domu? :mrgreen:

 

Reiben, mi spec-kulturysta tlumaczyl, ze duze obciazenia, ale w krotkim odstepie czasu, np wlasnie pare serii martwego ciagu zwieksza tescia, a taki mniejszy wysilek dlugookresowy zmniejsza. takze taka teorie wyznaje, ale reki sobie uciac nie dam :D

 

tez uwielbiam biegac, za to tymi glupimi sztangami nie chce mi sie machac xd

 

Hans,

 

aa nie watpie, ze pokwitanie juz dawno za Toba :mrgreen: , a golenia sie raz na tydzien moge tylko pozazdroscic. mnie to do szalu doprowadzalo i kupilem sobie elektryczna.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×