Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zerwanie z dziewczyna


Rekomendowane odpowiedzi

Clickers,

 

Niestety nie ma , ponieważ sam tego chcesz...po co to robisz..fb itp..daj jej spokój..a sam się uspokoisz..mi się wydaje, ze zazdrość przemawia teraz przez Ciebie..Zacznij zyc..poznaj inna dziewczynę , która wyciągnie Ciebie z tego błędnego kola..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie zazdrosc.Mialem tylko ja no musze sie pogodzic z tym pozatym i tak musialbym to zakonczyc od tego dnia za rok poprostu nie daloby rady ale naprawde brakuje mi jej jakos nie umiem sobie od tego momentu znalezc innej od tygodnia dokladnie nic mi sie nie chce nigdzie wychodzc mi sie nie chce dni mijaja kazdy taki sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w chwili kiedy chcę o kimś zapomnieć urywam całkowicie kontakt, całkowicie. Kiedyś była modna nasza klasa, tam się "wszystko działo", więc zanim trafiłam do psychiatry usunęłam konto, zmieniłam numer telefonu, wyrzuciłam wszystkie, ale to absolutnie wszystkie rzeczy, które mi cokolwiek przypominały, odcięłam sie kompletnie od wszystkiego. Na początku daje to jako taką ulgę, jednak nie uchorniło mnie to przed wariactwem. Teraz zrobiłam podobnie. Mam pół roku spokoju na wyleczenie się, znienawidzenie i zapomnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawilem ja w zlosci troche poszlo przykrych słow tak spotyka sie z kims innym mnie juz nie chce znac no ale mialem powod mega powod dlatego tak zrobilem zaluje i wogole ale uwierz ze musialbym to i tak zakonczyc i tak bardzo byloby ciezko to utrzymac a jak wygladaloby zycie dorosle

 

-- 12 wrz 2013, 10:00 --

 

MalaMi1001, przed wariatctwem co sie stalo tobie?? jaki objawy byly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No staram sie to wlasnie wbic do glowy wydrukuje sobie te slowa co napisalas powiesze nad lozkiem i bede czytac;) przed snem no ona mi to samo kiedys przez telefon powiedziala ze chce byc sama ze mysli teraz o sobie ze ma mature do zdania ale jednak spotyka sie z kims jednak uwierz moze fajnie pieknie to wygladalo ale i tak i tak musialbym to zakonczyc bo nie wygladaloby to fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że bardzo daleko Ci do mojego wariactwa. Ja najpierw wpadłam w dziki szał, nie pamiętam za dobrze co się ze mną działo, wiem tyle co od matki. Potem każde jedyne miejsce, w którym kiedyś tam byliśmy wywoływało u mnie napady płaczu, nie mogłam sie uspokoić. Płakałam codziennie, chciałam się zabić, nie myślałam o niczym innym. Trwało to ponad rok. Kiedy dowiedziałam się, ze się żeni poczułam, ze mam dość, ze już dłużej nie wytrzymam takiego stanu, poczułam się zmęczona płaczem, prawie nie jadłam i poszłam do psychiatry. Więc myślę, że daleko ci do takiego stanu, faceci krócej przeżywają o ile w ogóle i szybko się pocieszają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, No bede probował ale prosze piszcie ze mna naprawde to mi pomaga oczywiscie zrewanzuje sie w realu jesli bede w okolicy na jakies ciastko i herbate:)

 

MalaMi1001, No ja niestety ja przebywam w tych miejscach gdzie z nia bylem aczkolwiek nie mysle o tym.Ona na slub mnie nie zaprosi jestem tego pewien ale boli mnie mysl ze ktos bedzie mial ja do konca zycia ale jak napisalem musialbym to i tak skonczyc i tak bo moze tutaj wygladaloby spoko ale jakby ktos zobaczył nas razem to bybylo ciekawie musze przecierpiec nie interesowac sie wiem ze to ciezko zrobic ale wiem ze stracilem ja do konca zycia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz. Facetom łatwiej przychodzi pogodzenie się ze stratą, już myślisz o nowych znajomościach, o nowym życiu. Więc czy to była miłość? Gdyby była stanąłbyś na głowie, żeby odzyskać dziewczynę, a tak przemawia przez ciebie zwyczajna zazdrość, bo ktoś inny będzie ją miał. Może to brutalne co powiem, ale przypomina mi to sprzedaż samochodu który miał dla ciebie wartość sentymentalną. Uwielbiałeś go i teraz szlag cię trafia, że ktoś inny będzie w nim przezywał teraz przygody może podobne do twoich. Smutne to i brutalne, ale niektórzy tak mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1234qwerty, wiesz ze narazie tak mowie ale w nocy bedzie koszmar moge wam to zapewnic staram sie nie myslec dostalem kilka cennych porad bede staral sie poprostu nie myslec o tym jak o koncu swiata chociaz nie duzo brakuje eh byla idealna ale nie moglibysmy byc razem z jednej przyczyny albo dwoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MalaMi1001,
faceci krócej przeżywają o ile w ogóle i szybko się pocieszają.

:lol:

 

No powiedz, że to nieprawda.

 

Clickers co to znaczy, że nie moglibyście być razem do końca życia? Co takiego stało na przeszkodzie? To po co w ogóle byłeś z nia aż 3 lata, skoro coś było nie tak? Problemy nie zaczynają się z dnia na dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×