Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

dusznomi, dziękuję. mnie po prostu martwia te stany, kiedy nie wiem co sie wokol mnie dzieje. ludzie do mnie mowia, a ja nie rozumiem. wolniej mysle, jestem jakas senna mimo ze spalam normalnie i nawet nie mialam prawa czuc sie zmeczona np praca fizyczna, strasznie mnie to wkurza bo nie moge wtedy pracowac umyslowo. czasami pomaga mi woda, ale tylko doraznie. chyba musialby mi ktos przylozyc zebym sie ocknela

 

-- 11 wrz 2013, 22:16 --

 

a kiedy robilam morfologie to bylo wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochani, jak mnie śmieszy moj mozg to zaraz pęknę !!! wyczytałam na necie, że przy pełnym pęcherzu tętno skacze nawet o 10 uderzen, poszlam do WC, przed mialam 76, teraz mam 65 :D CONGRATS moja nerwico, YOU GOT MEEE :D:o:D

 

o kurcze, nawet nie wiedziałam ,ciekawostka :)

ale następnym razem, to sama pomyśl sobie, że tętno mogło wzrosnąć z wielu powodów. ja tego holtera zrobię, ale wiem, że pewnie nawet te moje tętno 120 czy 150 nie musi być niczym strasznym, Wy też mi to pomoglyscie zrozumieć, ale lepiej to zbadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myleen, kup sobie witaminki i łykaj, duzo sportu i kawe jedna a mocniejsza :D cisnienie bedzie git! ale badania tez zrob, lepiej nie myslec ze to moze byc cos innego, a miec pewnosc ze somatycznie jest super

 

-- 11 wrz 2013, 22:45 --

 

mika211, a bylas z tym pulsem u lekarza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie tak naprawde, nic REALNEGO nam nie jest, wszystko to jest pseudo-rzeczywiste, stworzone przez umysł. Wkurzajace jest to, ze nie mozemy tego tak łatwo zatrzymac. Pomyslec sobie - to tylko lęk, pierd...le i mieć to z głowy, ehhh

Jedno jest pewne, "normalni" w ogole sie nie skupiaja na tkich rzeczach jak my - na mierzeniu tętna, cisnieniu, kazdym sygnale z ciala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, dokładnie, a moj cisnieniomierz, az gorący.... kto by pomyslal... jeszcze parenaście miesięcy temu nie mialam pojecia jakie sa wskazniki cisnienia...a teraz moglabym pisac o tym prace. O innych chorobach tez...na medycyne nadaje sie zajebiscie !

 

-- 11 wrz 2013, 23:02 --

 

sie mi tetno naprwiło (63, cisnienie niskie 110/60) no... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myleen, kup sobie witaminki i łykaj, duzo sportu i kawe jedna a mocniejsza :D cisnienie bedzie git! ale badania tez zrob, lepiej nie myslec ze to moze byc cos innego, a miec pewnosc ze somatycznie jest super

 

-- 11 wrz 2013, 22:45 --

 

mika211, a bylas z tym pulsem u lekarza?

 

nie. tak jak pisałam zrobię holtera i wtedy pójdę.. robiłam 2 razy ekg i mi mówili rodzinni, że jest ok, to nie wnikałam.. ale skoro nadal mi doskwiera i to mocno, obniża komfort, to zrobię. Tak jak pisałam dolega mi to ok 7 miesięcy, a ostatnio takie sercowe mam codziennie, czyli nieregularny puls, ten 120 czy 150 raczej nie codziennie, ale też często mam taki wysoki puls np raz w tygodniu, a to i tak często, a częściej jak mam więcej ruchu więc jakbym teraz pracowała to pewnie często bym tak miała :( roznosiłam np ulotki po domkach 2 dni i tak się zmachałam.. zmierzyłam i miałam puls 140-150...

 

wiadomo, jest to męcząca praca, bo trzeba sporo nosić, ale i tak to był za duży puls.. albo wejdę pod górę i też mi podskoczy do 130 np.. dlatego teraz się oszczędzam, tak bardzo nie ćwiczę czy coś itp.. póki nie zrobię holtera i sprawa się nie wyjaśni.. bo za dużo się te tętno podwyższa, nawet własnie przy czyms nie bardzo męczącym, a czasem i bez wysilku i takie duże jak Wam pisałam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie troche chce spac, ale wiem, ze jakbym sie polozyla to i tak bym nie zasnela :-/ wiec zaraz walne jeszcze melise i posiedze jeszzzcze troche. Kurde straszną już presje sobie sama wytworzylam z tym spaniem. Staram sie nie myslec, ale samo przychodzi do glowy "A co jesli znow nie zasne?" :( a bez sensu, bo to myslenie nakreca wlasnie bezsennosc... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwa, oczywiście , ze nakreca i sie robi błędne koło :) ziółka mówisz to ja tez strzele filiżaneczkę :)

 

-- 11 wrz 2013, 23:39 --

 

przed chwilą szalałam że mam tętno za wysokie, teraz zaś mam 57 i już się nakręcam... ja się chyba sama zaraz trzepnę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wlasnie caly czas zimne nogi i rece i chyba w ogole mi tam krew nie dochodzi jak powinna :-/ ale przy niskim cisnieniu to tez normalne. Ale za to zauwazylam, ze jak robie relaksacje czy medytacje jakas, to momentalnie mi się ogrzewaja! dziwne to jest, bo w ogole sie nie ruszam, siedze tylko a nagle cieple konczyny mam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×