Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem wam jakiś ładny filmik promujący moje miasto pokazać, niestety nie mogę znaleźć. Patrzcie za to, jaką piękną galerię handlową będziemy mieć za jakiś czas.

 

[videoyoutube=zBjiF94a1UQ][/videoyoutube]

 

Jakby ktoś chciał zobaczyć pana burmistrza, to daję link. Trochę się postarzał ostatnio, jakiś taki niewyraźny się zrobił, ale ważne, że dobrze rządzi. :mrgreen:

 

http://bip.um.olawa.pl/?content=65&page=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eurydyka1, ale tam kino będzie, nie ważne że multipleks. Czasem w multi też są dobre filmy. :yeah:

 

Jeszcze o synu Października pewien ciekwy link, nasz wódz jest taki wielki i syna wepchnie gdzie trzeba. :mrgreen:

 

http://www.tvp.pl/wroclaw/aktualnosci/rozmaitosci/nepotyzm-w-olawie/6897708

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eurydyka1, dawno temu jak kupilam auto z Wawy... i jezdzilam 2 tyg na warszawskich numerach po kraku... nawet nie zliczę ile razy zostałam obtrąbiona (nagle jak przerejestrowałam auto klaksony umilkły)

 

A dzisiaj... ze ludzie którzy niby działaja na rzecz zwierząt w Wawie maja w d**** pewne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć i witam. Znowu mam poczucie pasożytnictwa w świecie. Nie uczę się, nie pracuję. Nie przyjmuje żadnej społecznej roli. Trochę mi to jednak potrzebne, bo chciałbym coś robić w takim codziennym rozumieniu.

 

-- 11 wrz 2013, 15:00 --

 

Ramanujan, zauważam cię, nie usuwaj konta. Cześć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle fatalnie, nie dość, że mi psycha siadła i nie mam na nic siły, przez co muszę się do wszystkiego zmuszać, bo w domu niczego nie rozumieją, przez co nawet położyć się na chwilę nie mogę, to jeszcze fizycznie chora jestem. Gardło, katar i dreszcze mnie dopadły. Oczywiście dodatkowe kolejne wydatki na jakieś, choli...dziadostwa żeby normalnie funkcjonować. :why:

 

 

Amelia a co u ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chociaż tobie :) .

 

-- 11 wrz 2013, 17:13 --

 

Mam ochotę dalej czytać, ale nauka męczy mnie, to duży wysiłek. Czasem nie wiem czy warto.

 

Dokładnie mam ostatnio to samo, zastanawiam się nad sensem, sensem nauki, która kiedyś znaczyła dla mnie naprawdę dużo. Nie wiem czemu tak się stało ale wszystko to mi zobojętniało, stało się ogólnie neutralne, nie cieszą mnie żadne sukcesy, są dla mnie zwyczajne, tak jakby mogłoby ich wcale nie być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Książkę o żywieniu, chciałem trochę nauczyć się gotować oraz zmienić nawyki żywieniowe. Myślę, że to dobry początek. Są tam przepisy oraz przypisy. Krótko o funkcjonowaniu człowieka, jak się liczy kalorie, zapotrzebowanie człowieka na energię, takie tam.

 

Co to za modding awatara u ciebie? Czyżby magia Photoshopa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000,

Co to za modding awatara u ciebie? Czyżby magia Photoshopa?

IfranView, nic specjalnego, ale efekt mi się podoba. :P

A ty co o nim myślisz?

 

 

Liczenie kalorii chyba nie powinno być takie trudne. Na większości produktów spożywczych jest napisane ile ich jest.

Taka wiedza się może natomiast przydać jak ktoś kupił kilo ziemniaków na obiad, bo tam nie będzie tabeli składników odżywczych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, zielonego też oczywiście mogłem zrobić. To jest leniwiec z piekła rodem i dlatego ma mieć takie tło :P Dobrze pasuje do koloru zwierzaka. Sam obraz dodatkowo lekko zniekształciłem.

A fotoshopa nie mam. Mógłbym się pobawić na gimpie, ale ta modyfikacja, to było zaledwie kilka kliknięć myszką.

 

-- 11 wrz 2013, 17:57 --

 

monk.2000,

Dzięki temu leniwiec nie byłby różowy. A tło tak

Źle przecztałem. Leniwiec miał mieć taki kolor.

To jest fioletowy :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×