Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Edytka, wlasnie po to to robie, zeby sie czyms zajac, ale jak chcesz cos zobic nie po to zeby sie czyms zajac to mozna sie naprawde zdenerowac.

 

-- 10 wrz 2013, 22:04 --

 

Na grzybki, czy na grzybiarki?

 

-- 10 wrz 2013, 22:07 --

 

Tu jest arykul na temat adrenaliny, wyglada na to ze faktycznie to co czujemy to sa skoki adrenaliny.

http://www.sfd.pl/Adrenalina_przyjaciel_czy_wr%C3%B3g_-t732391.html

 

Kurcze moze troche oddac komuś zamulonemu....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koncu i tutaj doarł ten deszcz. pada. Po nocach czytam

 

Judith Bemis Amr Barrada

OSWOIĆ LĘK

 

W dzien troche pracowej nerwowki, a teraz daje sobie wolne.

 

-- 11 wrz 2013, 17:58 --

 

Ciekawe, czy jak macie dobrze dobrane leki to odczuwacie tez mocne napiecia, czy jest po prostu wględnie spokojnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się czy nie przejść na Paxtin, bo wenla jest nie wystarczająca na fobię, szkodzą mi leki działające silnie na noradrenalinę (wróciły do mnie lęki po wellbutrinie) i teraz na wenli zmalały lęki, ale nadal są niestety. ale z kolei paro chyba muli silniej od wenli, a mnie już sama wenla masakrycznie rozleniwia i muli, zero aktywności i spłycenie emocji, więc nie wiem co lepsze, ale chyba na fobię by mi paro lepiej pomogła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslaw pomimo dobrze dobranych leköw napiecia majä prawo sie pojawic, co jest zupelnie NORMALNE!!!!!!!!!

tylko powinny tez odejsc po kilku dniach.

u mnie zdarzajä sie obecnie bardzo zadko, ale jak bylam nizej to czesciej je odczuwalam

 

positive jestes slodki :D

 

-- 11 wrz 2013, 20:53 --

 

cörkanocy na fobie napewno

Paro nie jest lekiem pobudzajäcym, bo nie jest podawane przy leczeniu normalnej depresji, gdzie ludzie potrzebujä napedu.

a leniami jestesmy tu wszyscy na forum, no moze opröcz wieslawa, ktöry wiecznie cos reperuje haha :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CórkaNocy, ja mam ten sam problem też cierpię na fobie tylko że ja aktualnie jestem na klomipraminie po której nic mi sie niechce i myslałem o przejsciu na wenle ale czytam że ona też rozleniwia wiec nie mam pomysłow paro brałem kiedys mogłem spac całymi dniami ;/ serta była ok lecz za słaba fluo ludzie piszą ze na fobie raczej nie moklobemid chyba też raczej za słaby po mianserynie jestem nieprzytomny wieć za duzo możliwosci raczej nie ma juz nie mam pojecia co by tu zaproponowac lekarzowi pomóżcie CórkaNocy, zażywałas juz jakis lek który przynajmniej na jakis czas wyleczył Cię w 100 no może przynajmniej w 80 % z fobii ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Knight, tak, wenlafaksyna kiedyś mi pomogła tak w 80%, ale potem po odstawieniu i przejściu na welbutrin fobia wróciła i teraz nie chce ode mnie odejść mimo powrotu do wenli :(

wenla większość osób aktywizuje, więc nie powinno być tak źle z tobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×