Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Mushroom, z pierwszych sensownych recenzji wynika, że nie trzyma poziomu strachu i bardziej idzie w stronę opowiedzenia historii, ja nie grałem w tą zachwaloną pierwszą część, więc nie będę miał porównania, ogólnie to mnie żadna gra nie straszy, ale spróbuję tym razem postępować tak jak bym postępował w prawdziwym życiu zamiast wychodzić naprzeciw stworom i nic sobie z nich nie robić ;p Ostatnio chwilę pograłem w Outlasta i jakoś mnie nie wciągnęło- spieprzałem przed mutantem i chowałem się do jednej z 2 szafek a ten głupi za każdym razem otwierał tylko tą obok mnie, to mi zabijało klimat i sens rozgrywki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, maszyna do świń dostała 2/6 na stronie cdaction. Od jakiegoś czasu mają sześciostopniową skalę ocen, ale w piśmie dalej od 1-10

 

-- 10 wrz 2013, 21:56 --

 

Mushroom,

ciekawe czy będzie tak dobra jak amnezja

A Machine For Pigs też się nazywa Amnesia

Pierwsza część miała podtytuł Dark Descent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1234qwerty, wiem czytałem ją m.in., a na gamespocie 8/10 i gdzieś tam jeszcze na anglojęzycznym też bardzo wysoką, ja w ogóle nie patrzę na te oceny bo są tak zawyżane obecnie dla każdego tytułu, że każda gra okazuję się wybitna, nie wiem czy tam banda dużych dzieci pisze czy dostają jakieś gratisy od producentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1234qwerty, o rany. Przyznam sie, ze koncowka niemalze doprowadzila mnie do lez (a o to trudno w przypadku jakichs filmow, gier, itp). Bardzo smutne zakonczenie, bardzo. Przekonasz sie, jak zagrasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, naprawde "The Walking Dead" polecam. Post-apokaliptyczne czasy, swietny klimat, smutek, trudne wybory. To jest gierka. I mimo, ze nie ma jakiejs typowej sieczki (gra z rodzaju point and click) jak na apokalipse przystalo, to jest naprawde super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom,
ciekawe czy będzie tak dobra jak amnezja

A Machine For Pigs też się nazywa Amnesia

Pierwsza część miała podtytuł Dark Descent

a o skrótach myślowych słyszał?

 

-- 10 wrz 2013, 22:13 --

 

Jak mija Wam wieczór? Ja sobie popłakałam i jest nawet ok teraz..

dobrze

i dobrze że u Ciebie (już) też okay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie serial po pierwszym sezonie ssie paukę, zombie stały się tak groźne jak strach na wróble, klimat zanikł, a nawet poziom aktorów się obniżył.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×