Skocz do zawartości
Nerwica.com

Atrakcyjnosc seksualna kobiety...


Depresja To Ja

Rekomendowane odpowiedzi

nieboszczyk, oczywiscie, ze trzeba sobie zapracowac... nikt nie bedzie sie przyjaznil z wredna zolza i trudno oczekiwac dobrego traktowania w zamian

 

 

 

po pierwsze często tak jest że jak ktos zdesperowany ciężko pracuje na nadziei na odmianę swego losu i kapke przyjazni to najczęściej będzie to wykorzystane i jak sam będzie potrzebowac pomocy to nie wróci do niego tego co dał z siebie innym.innym razem atrakcyjne seksualnie kobiety nie muszą nic robić ani się wysilać żeby chcieli przebywać z nimi mężczyzni,rozmawiać,zapraszać bo tu działa bezrozumny motor chęci rozmnażania się właśnie z nią.analogicznie to działa równiez po wejściu na czat pod stosownym nickiem.powiesisz nick i efekt mówi za siebie.to uroda,zdrowie i nick "pracują" za ciebie samoistnie na miłość i przyjazń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no. kiedy zauroczysz sie w kims kto wiesz ze nie uchodzi w wielkim swiecie za atrakcyjną lasensję ;) ech konflikty konflikty

 

Tu akurat uwazam, ze trzeba byc snobem/pozorantem/idiota, zeby nie wyjsc z kobieta, ktora mi sie podoba bo "nie uchodzi za lasencje w wielkim swiecie", skoro mi sie podoba, to dla mnie jest lasencja :mrgreen: . Nie wyobrazam sobie inaczej. A kto za kogo w tym kulturowo zepsutym burdelu uchodzi- olewam- bo np. znakomita wiekszosc modelek jest dla mnie aseksualna, wrecz odpychajaca. Takze wiele aktorek mi sie nie podoba (slawa nie dodaje kobiecie urody, jak facetowi :P ) Dziunie w leginsach- brrrr. Chyba, ze uprawiaja sport, wtedy jest wytlumaczenie ;)

 

Lubie dziewczyny swojskie, gadatliwe, ktore interesuja swiat wokol, nie tylko lusterko i kosmetyczka. Bez tapety, w zwiewnych sukienkach :D Albo zapatrzone gdzies w dal introwertyczki o eleganckich rysach twarzy, i tajemniczym spojrzeniu haha :D

 

ed

po pierwsze często tak jest że jak ktos zdesperowany ciężko pracuje na nadziei na odmianę swego losu i kapke przyjazni to najczęściej będzie to wykorzystane i jak sam będzie potrzebowac pomocy to nie wróci do niego tego co dał z siebie innym.innym razem atrakcyjne seksualnie kobiety nie muszą nic robić ani się wysilać żeby chcieli przebywać z nimi mężczyzni,rozmawiać,zapraszać bo tu działa bezrozumny motor chęci rozmnażania się właśnie z nią.analogicznie to działa równiez po wejściu na czat pod stosownym nickiem.powiesisz nick i efekt mówi za siebie.to uroda,zdrowie i nick "pracują" za ciebie samoistnie na miłość i przyjazń.

 

masz racje... : )

swoja droga dobija mnie, jak banda pajacow przymila sie i pomaga fajnej lasce, tylko po to, zeby zdobyc troche jej nedznej sympatii. afff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, zdrowe podejscie

zwracanie uwagi na to co mowia inni to problem, wieczna zachlannosc na najlepsze towary, narcyzm etc.

 

ale co jesli z kims jest Ci dobrze, ale nie zachwyca Cie kazda odslona twarzy. przecież jeśli jesteś zauroczony w osobie ale wyglad nie ten... to moze zostac kumpelą ( no chyba ze jest przeciwienstwem swojskiej i nie nadaje sie na kumpele w ogole ).

 

sory ja mam dziwne rozkminy :D troche jak 13stka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to, że nie lubię. Ja nienawidzę być atrakcyjna. Dzięki temu jestem traktowana jak zabaweczka, którą można bez problemu odłożyć na półkę, bo posłużyła tylko podbudowaniu męskiego ego. Nie jest ważne co mam do powiedzenia, nie ma znaczenia kim jestem, to tylko ewentualny dodatek do dania głównego. Kiedyś czytałam bzdurny artykuł, że piękne kobiety mają łatwiej w pracy. G*wno prawda, ja z racji swojego zawodu jestem traktowana w pracy w stylu "dziewczynko, a ty się przypadkiem nie zgubiłaś"? Bo ładna = głupia, a nie daj wszechświecie, żeby próbowała coś mądrego powiedzieć, czegoś wymagać, zostanie spławiona, bo miało byc tylko przyjemnie.

 

Boże, jak bardzo chciałabym mieć takie problemy.... Trochę przypomina mi to narzekanie bogatego: no kurczę, mam kilka samochodów i nie mieszczą mi się już do garażu i jak tu żyć? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autodestrukcja, w skrocie mowiac, musialaby byc dla mnie ewidentnie bardzo przecietna/brzydka/z defektem, wtedy nie ma rady- pozadania ze mnie nie wykrzesa :mrgreen:, i mozemy isc na kolezenskie piwo...

 

sory ja mam dziwne rozkminy :D troche jak 13stka :D

ja traktuje to forum jako ujscie swoich dziwnych rozkmin xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MalaMi1001 napisał(a):

Nie to, że nie lubię. Ja nienawidzę być atrakcyjna. Dzięki temu jestem traktowana jak zabaweczka, którą można bez problemu odłożyć na półkę, bo posłużyła tylko podbudowaniu męskiego ego. Nie jest ważne co mam do powiedzenia, nie ma znaczenia kim jestem, to tylko ewentualny dodatek do dania głównego. Kiedyś czytałam bzdurny artykuł, że piękne kobiety mają łatwiej w pracy. G*wno prawda, ja z racji swojego zawodu jestem traktowana w pracy w stylu "dziewczynko, a ty się przypadkiem nie zgubiłaś"? Bo ładna = głupia, a nie daj wszechświecie, żeby próbowała coś mądrego powiedzieć, czegoś wymagać, zostanie spławiona, bo miało byc tylko przyjemnie.

 

ale kiedy juz nauczysz sie zdobywać szacunek ze wzgledu na to co masz powiedzenia będziesz tą mądrą i piękną. brzydka dziewczyna może szybciej zdobęzdie opinie mądrej ( idąc Twoją logiką, bo ja sie nie zgadzam z tym do konca) ale nigdy nie bedzietą mądrą i piękną.

joł.

kazdemu coś dolega. szkoda ze z powodow urody zbyt udanej :)

 

p.s. Jestem za pokojem na świecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.innym razem atrakcyjne seksualnie kobiety nie muszą nic robić ani się wysilać żeby chcieli przebywać z nimi mężczyzni,rozmawiać,zapraszać bo tu działa bezrozumny motor chęci rozmnażania się właśnie z nią.

ano ..przeleciec chce ja kazdy ale zeby z nia byc to musi miec jednak cos wiecej niz tylko urode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.innym razem atrakcyjne seksualnie kobiety nie muszą nic robić ani się wysilać żeby chcieli przebywać z nimi mężczyzni,rozmawiać,zapraszać bo tu działa bezrozumny motor chęci rozmnażania się właśnie z nią.

ano ..przeleciec chce ja kazdy ale zeby z nia byc to musi miec jednak cos wiecej niz tylko urode

a to dla tego że ona jest świadoma kogo wybrać skoro każdy jest na tak i którego wybrać spośród wszystkich kto proponuje minete na poczekaniu.więc dla niej niejest to żadna praca tylko odrzucić lub przyjąc zaproszenie.w tym tkwi mitologia że na miłośc i przyjazń trzeba sobie zapracować.nieatrakcyjni nieważni i inwalidzi zapracują i nic nie dostaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, myslisz, ze tak latwo wybrac partnera na stale? seks to nie wszystko i tylko na nim sie zwiazku nie zbuduje

może dla kobiet seks to nie wszystko ale faceci są tacy durni że tego nie dostrzegają stąd taki szeroki wybór analogiczny do tego co się dzieje w narządach rodnych po stosunku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nisko cenisz plec meska skoro uwazasz, ze dla nich w zwiazku liczy sie TYLKO seks :) W sumie nie chcialabym byc z kims dla kogo jestem tylko cialem

tak nisko cenię bo jestem naście lat po orchidektomii i kiedy słucham lub czytam co faceci o sexie to normalnie ręce opadają.mało kto dostrzega wartośc bliskości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowisz o wartosci bliskosci... przed operacja myslales tak samo? Zmienilo to Twoja percepcje relacji kobieta/mezczyzna? wiesz, sorry, ze glupio sie wypytuje, tylko zastanawiam sie, ile mojego myslenia wynika z hormonow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak nisko cenię bo jestem naście lat po orchidektomii

może to będzie chamskie , prymitywne i obrażliwe , ale zawsze jak czytam o tego typu zabiegach , to mnie jaja zaczynają boleć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×