Skocz do zawartości
Nerwica.com

Niska samoocena i niemożność rozpoznania intencji innych


tusia89

Rekomendowane odpowiedzi

i co myslisz ze sie uda zmienic moje popierdolone zycie??? wiesz co ze mnie zrobili debila człowieka który w ogóle nie myśli. to zasługa mojego jebanego tatusia, który wszystko kurwa wiecznie robił idealnie a mnie zawsze wyzywał od najgorszych. ale w koncu przyjdzie dzien sadu dla niego i ja wydam ostateczny sad bo juz na niczym mi nie zalezy, mam dosyc zycia i patrzenia na niego. wykończył mnie wiec teraz ja jego wykoncze w ciagu kilku minut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie stać mnie na nic, bo jestem idiotą, kretynem, debilem, głupkiem.

Coś mi się nie zgadza... W dzisiejszej dobie to ludzie po studiach nie mają forsy a debile trzepią kasę. To jak to jest?

 

To jakim jesteś człowiekiem tu i teraz nie zależy od Twojego ojca. On nie ma wpływu na to co piszesz tu na forum. Chyba, że ojciec stoi nad Tobą i każe Ci pisać takie rzeczy.

 

Masz sporo problemów, czas chyba się z nimi rozstać, nie uważasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flea, tzn. to nie jest takie proste, ale wychodze z zalozenia ze najpierw sprawy najwazniejsze, a potem cala reszta.

najwazniejsze- oddalic sie od tego syfu.

i naprawde szkoda chlopaka, bo mysli( w osobiste opinie nie wnikam) a nie zdaje sobie sprawy ze chce zlozyc z siebie ofiarę dla kogos kto nie wart funta kłaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zima, doskaonale zdaję sobie sprawę jak nienawiść zamienia się w cudownie samonapędzającą się maszynę. Łatwo powiedzieć..zrobić wydaje się niemożliwe.

W odniesieniu do tematu czytam o relacjach, jak powinny wyglądać, jakie relacje są określane jako normalne, zdrowe i dobre. I na papierze (monitorze) wygląda to wręcz sielankowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu sie dzieje jakaś poważna rzezc...

ale wyprowadzka to jedyny sensowny pierwszy krok. zemstą na ojcu byloby tylko wyłącznie udowodnienie mu i sobie ze mimo ponizan masz swoja wartosc zycie swoje wlasne i masz przeszlosc w dupie. no ale są latwiejsze wyjscia niz wyprowadzka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu już nie daję rady. O co bym go nie poprosił to wszystko będzie robił na złość. Ale przespałem się z tematem. Do puki nie wyjdę na prostą będę z nimi mieszkał i przebywał. Ale będę traktował go jak powietrze. Nie istnieje. Chce poprawić swój wygląd zewnętrzny, psychiczny i wyjść w końcu na prostą. Stać się normalnym człowiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam, ale w polsce jest to nie do zrealizowania, ponieważ mamy takie państwo które kształci ale nie daje pracy. A ku... TUSK prowadzi do tego by stworzyć zieloną wyspę dla emerytów i niemców. ODWOŁAJMY WSZYSCY KRYZYS, przecież ja nie mam nic do jedzenia, ale gdzie ten kryzys.

Ktoś powie "czy ktoś ci bronił się uczyć i wyjechać?", owszem nikt mi nie bronił, ale gdyby każdy z was od urodzenia był poniżany to jak by reagował i myślał. Właściwie to ja już nie myślę, nie mam głowy do niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Panie!

siadasz do kompa- neta masz- przegladasz strony z ogloszeniami o pracę. wielkie zmiany zaczyna sie od malych kroczków.

 

nie mozesz mieszkac z ojcem i zdrowieć.jemu nie chodzi o Ciebie, gdy mówi Ci te przykre rzeczy- kazdemu by mówił, czy to byłby Józio, Mietek czy Fruzio, gdyby byli na Twoim miejscu- bo taki jest porąbany i musi to uzewnętrznić. Posyła w swiat to czym jest. Kazda negatywna wypowiedź pochodzi z jego swiata-ocenia podług siebie, wiec gdy Ci mówi ze jestes beznadziejny to mówi o sobie, ale zeby oddalić poczucie winy od siebie wrabia w nie kogoś. Czaisz?

 

jesli priorytetem jest praca to zacznij od poszukiwań. nie ma zadnego kryzysu. pracy nigdy nie bylo, nie ma i nie bedzie, a jednak wielu ludziom sie udaje wyjść z bezrobocia.

jesli jestes bezrobotny i zarejestrowany w urzedzie pracy to mozesz pojsc na jakis darmowy kurs np. operator wózków widłowych.

Albo poszukać hurtowni/prywatnej firmy przewozowej i zatrudnić się jako magazynier. Wszystkiego Cie tam nauczą.

 

Dodatkowo jesli jestes w dołku to nie ma się co męczyć- idź do psychiatry po leki, co Ci dadzą moc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×