Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Marcepanek3,

przyznać się do tego, że mam nerwice i bywam słaby - na przekór swojemu idealizmowi i presji tego, aby non stop być silnym liderem.

Samiec alfa przyznaje się do bycia słabym? Myślałem, że to rzecz niespotykana w naturze. Szacunek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul,

 

Samiec alfa przyznaje się do bycia słabym? Myślałem, że to rzecz niespotykana w naturze. Szacunek.

 

Jeżeli szczery, to dziękuje. Sam jestem zdziwiony. Wyznaję zasadę, że wszystko co się dzieje w życiu - dzieje się po to, aby było lepiej. Jeżeli droga samca alfa wypełniona jest nienawiścią do innych, zaborczością, brakiem zaufania i ciągłym dążeniem do dominacji to pierd*** taką drogę.. wyznaczę własną ścieżkę do bycia - może kiedyś- prawdziwym i dobrym liderem. Czas wykorzystać swoją miłość do psychologi i socjologi w sposób uczciwy i szczery, z czystym sercem. Nie dla własnych korzyści.

 

I właśnie to sprawia mi radość, ciężka praca!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader

 

Haha, coś w tym jest. :D Choć bardziej chodziło mi o mentalną pracą niż fizyczną. Choć.. jeżeli byłaby to moja firma to czemu nie, mógłbym tak robić.

 

Albo idąc Twoim tropem myślenia to w sumie wolałbym kamieniołomy, dobrze plecki bym sobie wyćwiczył. hehe :)

 

Jak tam dzisiaj humory i samopoczucie? :)

 

Ja właśnie robię poranny trening, plecki puchną. mmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×