Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli reasumując prze..posucha w możliwościach zdobycia wybranki serca, dobrze choć przeczytać, że nie ja jedyny 8) Pozostaje wyjechać do Brazylii, podobno kobiety są tam bardziej wyzwolone i same cie podrywają :mrgreen:tylko kurde te tyłki mogłyby mieć mniej wypchane takie
Mi się ich tyłki właśnie podobają, także nie pozostaje nic innego jak kierunek Brazylia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zapoznanie jakiegos "materiału" zostaje Ci szukac . . .

 

Załóżmy, że coś tam wychaczę. Już widzę tą rozmowę. "oj jakiś ty fajny i porządny, nie to co mój facet. Nawet nie wiesz ile razy mnie zranił" ble ble bla bla itp itd. Kwrua ile razy ja takie smuty od kobiet słyszałem a jak coś poważniejszego zaproponować to wycofują się na "bezpieczną" pozycję. Spotkać kobietę to nie problem. Spotkać wolną i taką która nie widzi w tobie przyjaciela jest dużo trudniej. Nie mówiąc już o różnicy wieku, co mi przynajmniej nie przeszkadza.

http://www.wikihow.com/Escape-the-Friend-Zone

 

Jedna z niewielu porad w internecie która została napisana przez kogoś kto nie jest socjopatycznym pojebem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow,

Na forum i na żywo to dwie różne sprawy. Przynajmniej w moim przypadku. Tu byłem (bo już raczej nie jestem, gdyż weny mi brakuje) wygadany, a na zlocie pokazałem się jako największy milczek i odludek.

 

A tych 100%-towych to faktycznie garstka :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow,
Bo introwertyków jest cała masa

Tjaaa, dosłownie tabuny. Co rusz się o nich potykam. :mrgreen:

Podobno 30-40% polskiego społeczeństwa to introwertycy, a w Skandynawii większość, ale as różne skale introwertyzmu, jest zdrowy i chorobliwy introwertyzm i ten drugi przeszkadza w życiu. Moja siostra jest o niebo bardziej intro niż ja a prowadzi szczęśliwe dla niej życie choć dla większości byłoby nudne bo w życiu nie była na tzw imprezie( znaczy kiedyś była ale uciekła bo tego nie rozumie)

Podział introwertyków

 

Henjum[5] (1982) podzielił introwertyków na dwie główne grupy:

 

grupa A: samowystarczalny, pewny siebie, pracowity, z mocnymi postanowieniami, powściągliwy, lubiący zajęcia, które wymagają introspekcji.

grupa B: nieśmiały, zamknięty w sobie, z niskimi umiejętnościami nawiązywania kontaktów z ludźmi, bojący się ludzi i robienia czegoś przed innymi, lubiący być zostawiony samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno,

Tak czytałem te statystyki z Wikipedii. Między bajki je należy włożyć. Z 5 % to górny pułap według mnie.

Ten podział A i B to też nietrafiony moim zdaniem. Ja mam cechy z obu typów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, ja mam tylko i wyłącznie b, nie mam żadnych pozytywnych cech introwertyka, ale mam tez parę ekstrawertycznych także ja takim stu precentowym intro nie jestem, u mnie wycofanie z życia ma charakter lękowo- depresyjny niż osobowościowy. Ja np jestem bardzo niecierpliwy, szybko chce gratyfikacji, mam problemy z dłuższym skupieniem się na czymkolwiek, a to przeciez cechy intro, nie nadaję się też na inżyniera, technika, informatyka, fachowca tak jak większość intro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Henjum[5] (1982) podzielił introwertyków na dwie główne grupy:

 

grupa A: samowystarczalny, pewny siebie, pracowity, z mocnymi postanowieniami, powściągliwy, lubiący zajęcia, które wymagają introspekcji.

grupa B: nieśmiały, zamknięty w sobie, z niskimi umiejętnościami nawiązywania kontaktów z ludźmi, bojący się ludzi i robienia czegoś przed innymi, lubiący być zostawiony samemu.

Ja należę raczej do B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×