Skocz do zawartości
Nerwica.com

Atrakcyjnosc seksualna kobiety...


Depresja To Ja

Rekomendowane odpowiedzi

No widzisz miło jest jak ktoś tak ogólnikowo ocenia? To tak samo jak ocenianie po wyglądzie czy płci. To jest dokładnie to samo.

 

aha czyli to był taki eksperyment, żebym doświadczył jak to jest, ale tak na prawdę to na serio tego nie pisałaś tak? ok już rozumiem :smile: tylko czemu mi tak robisz, tym co ogólnikowo oceniają pokaż ich podejście na nich.

 

 

akurat ja bardzo indywidualnie podchodzę do ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale temat jest o ocenie kobiet względem seksualności, czyli po "interfejsie". I chcę dać do zrozumienia, że żadne kryteria stawiane jednoznacznie i na pierwszym miejscu nie są dobre.

 

hania nie masz znajomych bo jesteś sama w obcym miejscu o ile dobrze zrozumiałam. Ja kiedy wyjechałam na studia też nie miałam znajomych ani nawet żadnej rodziny blisko, nikogo. Jednak z biegiem czasu poznawało się ludzi i do dziś mamy dobry kontakt, Ciebie pewnie czeka to samo. Chyba, że jesteś typem człowieka, który zamyka się w 4 ścianach, bo nikogo nie potrzebuje. Ale widzę, że nawet skoro masz jakieś zaburzenia to z nimi walczysz i dlatego tutaj jesteś, więc wszystko jest na dobrej drodze.

 

 

jetodik

Tak chciałam pokazać, że nie jest fajnie kiedy ocenia się kogoś po kilku gestach, wyglądzie albo, że mu nie wychodzi w związkach to musi być z nim coś nie tak (tak jak oceniliście mnie, że mam goownianą osobowość). Ja doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie jestem idealna, mam swoje wady. Ale nie czuję, żeby to moja osobowość była przyczyną szowinistycznych docinek pod moim adresem. Bo jeszcze kilka lat temu tak nie było, pisałam o tym przy okazji kumpli ze studiów. Ja się nie zmieniłam, bo osobowości nie da się zmienić, więc albo świat idzie w dziwnym kierunku albo ja "nie rozwijam się" z tym światem i może to jest normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak oceniliście mnie, że mam goownianą osobowość
nie wiem czy Cie ktoś tak ocenił może jakieś jednostkowe przypadki na pewno nie ja. No i faceci nie dzielą się zero jedynkowo na samców alfa i nieśmiałych większość nie jest ani taka, ani taka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania a jakiego języka się uczysz jeśli można spytać? :D spokojnie wszystko się ułoży, dzisiaj w zasadzie w kontaktach międzyludzkich nic nie jest przeszkodą. Zawsze możesz chodzić z translatorem.

 

carlosbueno

Teraz to mi pojechałeś :P Ja wiem, że nie dzielą na zero i jedynki, ale nic nie poradzę na to, że "normalni" faceci wolą "normalnie" niczym nie wyróżniające sie dziewczyny, a już na pewno nie takie, które wyróżniają się urodą. Teraz to wiem i po swoich przejściach wiem, że w męskim świecie "normalnych" nie mam czego szukać, a samców alfa, którzy udawali "normalnych" mam dość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MalaMi1001,

Tak chciałam pokazać, że nie jest fajnie kiedy ocenia się kogoś po kilku gestach, wyglądzie albo, że mu nie wychodzi w związkach to musi być z nim coś nie tak (tak jak oceniliście mnie, że mam goownianą osobowość).

 

ja nie pisałem nic, że taką masz :bezradny: dobra zgońmy to na rykoszet nvm.

 

no i ludzie są bardzo różni nie zrażaj się, na podstawie jednego typu, czy dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania a jakiego języka się uczysz jeśli można spytać? :D spokojnie wszystko się ułoży, dzisiaj w zasadzie w kontaktach międzyludzkich nic nie jest przeszkodą. Zawsze możesz chodzić z translatorem.

 

carlosbueno

Teraz to mi pojechałeś :P Ja wiem, że nie dzielą na zero i jedynki, ale nic nie poradzę na to, że "normalni" faceci wolą "normalnie" niczym nie wyróżniające sie dziewczyny, a już na pewno nie takie, które wyróżniają się urodą. Teraz to wiem i po swoich przejściach wiem, że w męskim świecie "normalnych" nie mam czego szukać, a samców alfa, którzy udawali "normalnych" mam dość.

Chyba jesteś za bardzo nadwrażliwa na co piszą tu do Ciebie ludzie. Wcale nie chcę po tobie jeździć ;) No i nie jest do końca tak że tzw normalni faceci nie interesują się pięknymi kobietami, podejrzewam że jeżeli Ty dasz im znak że byłabyś nimi zainteresowana to by skorzystali i przełamali się. Nie mówią tu że sama masz ich podrywać, skoro nie jest to zgodne z Twoim postrzeganie ról płci.

Znam przypadki że piękne dziewczyny mają facetów, mężów nie żadnych samców alfa, ale wiernych i porządnych i bardzo dobrze z sobą żyją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nic nie poradzę na to, że "normalni" faceci wolą "normalnie" niczym nie wyróżniające sie dziewczyny, a już na pewno nie takie, które wyróżniają się urodą.
:hide: to chyba Ty pisalaś, ze nie jest fajnie oceniać kogos ? narzekasz, że jestes etykietowana przez pryzmat urody, a sama prawie w każdej wypowiedzi generalizujesz cos o facetach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MalaMi1001, uważam, że problemem w pracy nie jest Twoja atrakcyjność, ale raczej Twoje zachowanie. Tak uważam, na podstawie tego, co piszesz w tym temacie: jeśli podajesz przykład jakiegoś wyboru, to zawsze są to dwie skrajności, a nigdy 'coś pomiędzy'; Twój upór w obronie własnych argumentów wydaje się być nieprzenikniony dla innych możliwości; wreszcie jest argument, który podała bittersweet (a wcześniej ja): razi Cię etykietkowanie, a sama je stosujesz. :roll:

 

Wg mnie to jest bardziej źródłem Twoich problemów. A to, że koledzy z pracy pozornie uwzięli się akurat na urodę, to dlatego, że najprawdopodobniej nie wyszukali u Ciebie innych 'słabych punktów' (bo przypuszczam, że w trudno Cię 'zagiąć' w kwestiach zawodowych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chciałam pokazać, że nie jest fajnie kiedy ocenia się kogoś po kilku gestach, wyglądzie albo, że mu nie wychodzi w związkach to musi być z nim coś nie tak (tak jak oceniliście mnie, że mam goownianą osobowość).

Czytam ten wątek od początku i nigdzie nie zauważyłam żeby ktoś napisał Ci, że masz ,,goownianą osobowość,, .

Z jednym się zgodzę- oceniamy po kilku sekundach osobę na podstawie jej wyglądu, wyrazu twarzy, spojrzenia, gestów, mowy ciała, zapachu- a to nazywa się właśnie pierwsze wrażenie. jest to odruch instynktowy i w ciągu tych kilku sekund stawiamy sobie hipotezy na temat drugiej osoby, które albo mamy chęć weryfikować albo nie. chcąc nie chcąc tworzymy sobie w głowie obraz tej osoby, zabarwiony emocjonalnie, który potem wpływa na nasze zachowanie.

Ja doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie jestem idealna, mam swoje wady.

bardzo dobrze, że masz świadomość tego :great:

Ale nie czuję, żeby to moja osobowość była przyczyną szowinistycznych docinek pod moim adresem. Bo jeszcze kilka lat temu tak nie było, pisałam o tym przy okazji kumpli ze studiów.

może nie tyle osobowość, co Twoje postrzeganie siebie. po przeczytaniu Twoich postów mam wrażenie, że miałaś jakieś nieprzyjemne doświadczenia z chłopakami w przeszłości, że ktoś bardzo Cię skrzywdził. teraz patrzysz na świat i innych facetów właśnie przez pryzmat tej zadry w serduchu.

bo osobowości nie da się zmienić

DA SIĘ. pod wpływem silnych bodźców o dużym natężeniu może nastąpić zmiana stałego wzorca zachowania jakiejś osoby, jej odczuwania, sposobu myślenia i postępowania, co nazywa się trwałą zmianą osobowości. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że nie dzielą na zero i jedynki, ale nic nie poradzę na to, że "normalni" faceci wolą "normalnie" niczym nie wyróżniające sie dziewczyny, a już na pewno nie takie, które wyróżniają się urodą.

Może wstaw tu swoją fotę, to zobaczymy, czy to faktycznie taki problem, ta Twoja uroda... bo odnoszę wrażenie, że się puszysz, przechwalasz nią. Piszesz jakbyś była jakąś Heleną Trojańską - a zapewniam Cię, że uroda to rzecz względna - mnie np. nie podobają się modelowo przystojni faceci, a facetom może się nie podobać modelowo piękna kobieta. Nie przeczę, że jesteś piękna - nie widziałam Cię, zresztą, nie mam prawa tego oceniać. Zwracam Ci jedynie uwagę na to, że masz żal do mężczyzn, że widzą tylko Twoją urodę - a sama za wiele jej uwagi poświęcasz. Tak uważam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja natomiast, w sprawie tematu przewodniego tej rozmowy, słyszałam od kolegi swego na jednej z biesiad pewne prawidło dotyczące wymienionej w tytule seksualnej atrakcyjnosci kobiet. otóż powiada on że każda samica ma waginę, więc z każdą można kopulować natomiast już nie z każdą można chodzić. To niewieście lica przechodzę selekcję, bo nie ze wszystkimi można pokazać się na ulicy :)

 

Dziekuje, pozdrawiam.

 

musialam to napisać hehhe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otóż powiada on że każda samica ma waginę, więc z każdą można kopulować natomiast już nie z każdą można chodzić.

 

rozumiem, ze piszesz z przymruzeniem oka...

...ale to w zasadzie prawda :twisted:

 

Wielu facetow (w tym ja) ma nizsze kryteria wzgledem kobiety "do seksu", anizeli do stalego zwiazku.

Jesli pokazesz mi 10 mlodych dziewczyn, pomysle, ze z trzema- czterema z nich bym sie przespal. Ale chodzic- z moze jedna, albo zadna :mrgreen:

U mnie to tym bardziej popaprane, bo moge jej nawet nie lubic-ale jesli ma blysk w oku, slodycz w glosie, ladna urode- podoba mi sie seksualnie. Aby zabic u mnie pozadanie musi byc a)tepa b)nie umiec sie wyslowic c)byc jakas wyjatkowo podla/wredna.

Jesli jest zwyczajnie niemila suka, zlosliwa - na poziomie atrakcyjnosci seksualnej mocno mnie to nie razi. Ale zwiazac sie z taka? Nie, dziekuje : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisze moze z przymrozeniem , ale kupuję to : P

w sensie, jest to proste stwierdzenie po ktorym nie ma wiecej pytan

chociaz moze są...

 

no. kiedy zauroczysz sie w kims kto wiesz ze nie uchodzi w wielkim swiecie za atrakcyjną lasensję ;) ech konflikty konflikty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×