Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie najbardziej wkurza, gdy napiszę jakiegoś posta, potem go jeszcze przeczytam kilka razy i wydaje się, że wszystko jest ok. Nagle po np. 13 minutach coś mnie "tknie", by jeszcze raz zajrzeć do posta i wtedy zauważam, że albo kolejność słów w jakimś zdaniu powinienem zmienić, albo jakieś słowo zastąpić słowem "bardziej zrozumiałym" w odbiorze przekazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze bylaby mozliwosc, aby jakis bystry technik forumowy przesunal blokade edycji posta o pare minut? To by ograniczylo zarowno frustracje znerwicowanych uzyszkodnikow o rozchwianej uwadze (np.mnie :), jak tez oszczedzilo roboty administracji i moderatorom :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, To napisz takiego posta na PW, mogę go podmienić, jeśli oczywiście nie zmieni kontekstu :D

Nie ma sensu, żebym w takiej sprawie pisał PW, bo to w sumie są pierdoły, a ja się powkurzam, potem i tak się uspokajam i już mi nie zależy na zmianie.

 

Moze bylaby mozliwosc, aby jakis bystry technik forumowy przesunal blokade edycji posta o pare minut? To by ograniczylo zarowno frustracje znerwicowanych uzyszkodnikow o rozchwianej uwadze (np.mnie :), jak tez oszczedzilo roboty administracji i moderatorom :P .

Mam dziwne przeczucie, że w przypadku niektórych osób (na przykład mnie), mogłoby to to spowodować, że zostali by "natchnieni" potrzebą ponownego sprawdzenia i edycji i tak 2-3 minuty przed końcem możliwości edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze bylaby mozliwosc, aby jakis bystry technik forumowy przesunal blokade edycji posta o pare minut? To by ograniczylo zarowno frustracje znerwicowanych uzyszkodnikow o rozchwianej uwadze (np.mnie :), jak tez oszczedzilo roboty administracji i moderatorom :P .

Dowiem się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej wkurza, gdy napiszę jakiegoś posta, potem go jeszcze przeczytam kilka razy i wydaje się, że wszystko jest ok. Nagle po np. 13 minutach coś mnie "tknie", by jeszcze raz zajrzeć do posta i wtedy zauważam, że albo kolejność słów w jakimś zdaniu powinienem zmienić, albo jakieś słowo zastąpić słowem "bardziej zrozumiałym" w odbiorze przekazu.

wow..az tak sie przejmujesz swoimi postami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz tak się zdarzyło, że jak wchodzę na "Zobacz swoje posty" to jeden temat, w którym ktoś napisał przed chwilą nie jest podbity na samą górę pierwszej strony tylko na górę drugiej... Orientuję się, że ktoś napisał dopiero jak wchodzę na Aktywne wątki.

(Najczęściej przez ten właśnie link po prawej obserwuję wątki, bo tak najszybciej, może wypadałoby zmienić przyzwyczajenie, ale nie umiem :P )

 

Dlaczego tak się dzieje? Ktoś też tak ma? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Echem, nie chcę być upierdliwy, ale jestem mało bystry w sprawach komputerowo-internetowych, także proszę o podpowiedź - jak w dziale "czego aktualnie słuchasz" wkleić link żeby otwierał się na stronie, tak jak to wszyscy robią? Ja w swojej niewiedzy potrafię tylko wkleić link do otworzenia w nowym oknie, buuu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powietrzny Kowal, nie jestem z Administracji, ale spróbuję odpowiedzieć Ci na kilka Twoich zarzutów.

Nie wspomną już o tym, że nie ma opcji pisania postu pod postem (jak w formie bloga)
Nie wiem czy nie zauważyłeś tej subtelnej różnicy, ale to jednak nie jest blog, a forum. A poza tym, pomimo tego, co napisałeś, większość forów, w których Administracja działa, a nie po prostu istnieje, używa jednak takiego rozwiązania jak na nerwica.com. Częściej bowiem chodzi o dopisanie na bieżąco jakiejś informacji niż podbijanie tematu.
A po tym jak jakaś nieboga mała przekroczy limit - wrzask i celowe upokarzanie przed resztą grupy Obrazek
Każdy sądzi podług siebie. Jeśli jest to dla Ciebie celowe upokarzanie, to tylko współczuć.
Mało tego - nie dość, że według wszystkich znaków na niebie i ziemi na forum dla osób zaburzonych psychicznie, gdzie jest w sumie najwięcej ludzi, którym nie powinny być stawiane wymagania
:shock: Teraz toś pojechał po bandzie. Od kiedy ludziom zaburzonym nie powinny być stawiane wymagania? A co to, za przeproszeniem, święte krowy? To, że ktoś ma zaburzenia osobowości oznacza, że mamy traktować Go/Ją jak jajko i pozwalać na wszystko? Gwarantuję Ci, że wtedy forum rozleciałoby się w drobny mak w ciągu miesiąca. Widać, że nie masz zielonego pojęcia o Moderowaniu/Administacji forów.
(jak na każdym innym forum)
Uogólnienie. Równie prawdziwe jak to, że M. Jackson i E. Presley nadal żyją, Ziemia jest płaska, a za godzinę będzie koniec świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock: Teraz toś pojechał po bandzie. Od kiedy ludziom zaburzonym nie powinny być stawiane wymagania? A co to, za przeproszeniem, święte krowy? To, że ktoś ma zaburzenia osobowości oznacza, że mamy traktować Go/Ją jak jajko i pozwalać na wszystko? Gwarantuję Ci, że wtedy forum rozleciałoby się w drobny mak w ciągu miesiąca. Widać, że nie masz zielonego pojęcia o Moderowaniu/Administacji forów.

a znam takie jedno forum gdzie administracja bala sie sprzeciwic bo "ludzie zaburzeni" domagali sie specjalnych praw.. dogorywa wlasnie taki burdel zrobili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:idea: <----dlaczego ta zarowka sie nie swieci!? :mhm::bezradny: Czyzby Sz. P. Dark Passenger w przyplywie moklobemidowej euforii zapomnial zaplacic za prad? Co doprowadzilo do wykastrowania zarowki z jej naturalnego blasku? Nie moge zasnac przez te pytania...

 

...Gdyby migala sie na zolto, bylby to potezny srodek wyrazu emotikononicznego. A tak, jest zwykla, szara kaszanka. Smiem twierdzic, ze pod taka zarowka pies by nie nasral.

 

Dobra, juz ide spac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×