Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, to będę wpadała z plakietką, na której będzie widniał nick z forum (żebyś wiedziała, że to ja :D).

 

DarkMaster, Ty to potrafisz zniszczyć marzenia :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro, a całkiem, całkiem. Mam już znajomości na ośce gdzie znajduje się sklep, "panowie żulowie" bardzo mili - szczególnie, że raz się pomyliłam i dostali 2 browarki w gratisie :D

No i mam tak pięknego i miłego kolegę na zmianie, że aż się chce do pracy chodzić ;)

 

DarkMaster, zostajesz oficjalnie mianowany mistrzem promocji! Pracodawcy powinni bić się o Ciebie :D Z takim systemem promocyjnym zarobiłbyś miliony :D

 

amelia83, dobrej nocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster, pewnie, że Ci się należało. Mogę wykupić od Ciebie ten pomysł? Przedstawiłabym go przełożonym i awansowała w trybie natychmiastowym :mrgreen:

 

luk_dig, bar fajna sprawa... bla bla bla.... zniżki będą? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro, TAK :D Szczupły, ma piękne dłonie, uśmiech eh ah oh!!! Że też nie zaczęłam tam pracować jak byłam wolna!

 

DarkMaster, no zapłacę, zapłacę. Mam złotydziewięćdziesiąt wystarczy, czy mam coś dozbierać? :P

 

luk_dig, wiesz Ty co? Phi! Tak to nie chcę :D Nie będę liczyć na zniżki, do czasu jak założysz ten bar będzie mnie stać na piwo, jak już wzbogacę się na pomyśle

DarkMastera :D (no chyba, że kac mnie złapie to wtedy i tą wodą nie pogardzę :mrgreen: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(no chyba, że kac mnie złapie to wtedy i tą wodą nie pogardzę :mrgreen: )

 

luk_dig, Ty to masz łeb do interesu- myślisz o tych dopiero się upijających ale też o tych którzy już trzeźwieją i potrzebują zaleczyć kacyka, dobre! :mrgreen:

 

socorro, TAK :D Szczupły, ma piękne dłonie, uśmiech eh ah oh!!! Że też nie zaczęłam tam pracować jak byłam wolna!

 

ajj :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×