Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem wam miałem sporo okazji by być z kobietą ale nigdy do tego nie doszło. Jedna proponowała mi sex(koleżanka). Druga mnie szczypała . Trzecia i czwarta napisały ze chciałyby się ze mną spotkać.( koleżanki kolegi) Piąta chyba się zakochała, tak wnioskuje po jej zachowaniu. A szósta ze jest zarekomendowana ze mną chodzić. Nigdy nie próbowałem być z kobietą. I nigdy nie skorzystałem. Mam awersje do własnej osoby i nie wyobrażam sobie być z kimś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawiczki bez szans.... Hmm..

 

Ciekawe.. Jakby miarą szczęścia i bycia z kimś jest status ile razy lub czy wogóle robił i umie. Relacje między ludzkie tylko do jednego się sprowadzają. Dla was norma i śmieszą was pewnie takie komentarze jak moj. Ale dla mnie takie ograniczone postrzegania swiata i ludzi przez jedno pragnienie bez ktorego mozna zyc i byc SZCZESLIWYM smuca mnie.

 

Nie pragnalem nigdy kobiety i nie porzadalem jej jako obiektu fizyczno-seksualnego. Szanowalem je ze sa po prostu, maja inne spojrzenie od mezczyzn i mozna z nimi o innych rzeczach pogadac.

 

Statusem bycia facetem nie jest teraz miec wlasne zdanie mimo odmiennych pogladow od wiekszosci a stalo sie to by przestan byc prawiczkiem. SMUTNE. Ja po prostu moj status Prawiczka mam gleboko w D**ie. Moga sie nasmiewac kumple z tego, ktorych defakto odrzucilem przez to, za brak szacunku do mnie, ale dla mnie Facet jest Facetem, ktory idzie przez zycie z usmiechem na twarzy i tylko ciernie i druty z kolcami rozsuwa, ale zdecydowanie. Ma swoj swiat ma swoj poglad i nie przemuje sie osadem innych co inni o nim mowia i sadza. Ktos kto nad tym sie zastanawia staje sie slaby bo ulegly.

 

I tak jak Depresja To Ja mialem 4 letnia depresja ktora wraca. Pytanie czy ktos mnie w tej gonitwie szukania ludzi idealnych i zdolnych do jednego w lozku ktos takiego jak mnie zaakceptuje z problemami? Z niska samoocena? Doswiadczenie z ludzmi mnie wiele nauczylo ze ludzie maja zawezone postrzegania swiata do swoich osobistych pragnien i porzadan a takze kieruja sie tylko narzuconymi normami stereotypami i gdy ktos wychodzi po za schematy to dziwolag. Ludzie stali sie jak maszyny. I mowie wam ze nam blizej teraz przez gonitwe za kariera i zewnetznymi pokusami i kierowanie sie stereotypami do Japonczykow niz dalej. Przestalismy szanowac ludzi a patrzy na ludzi przez jakies osady.

 

Zaraz beda lamenty ZLOTE MYSLI ludzi ktorzy zaczna sie wypowiadac ze zycie takie jest i wogole. Dla mnie zachwycacie sie strefa ktora w moich oczach jest pustynna fatamorgana. Sex jest nacechowany slowa i wyobrazeniami. Nakrecaie sie tymi myslami bez przerwy i zaslania to wasze spojrzenie ze swiat moze byc inny. Ale zyjcie sobie jak chcecie. Jesli do kogos to dotrze a jeszcze jak do prawiczku dotrze bedzie super.

 

@Depresja To Ja

 

Czym ty sie chlopie przejmujesz. Mnie postrzegaja jako obiekt seksualny i tylko takiego mnie chca. Zakochane kobiety sa zaslepione idealem i sluchaja ciebie jakbys rzucal grochem o sciane. A jak pokaze sie w zlym swietle wedlug niej choc to co pokaze zle nie jest to przestanie sie toba interesowac. Troche luzu chlopie i dystansu do swiata i do Siebie ;)

Milosc ma byc swiadoma nie zaslepiona przez nakrecanie sie chemia i myslami. Bo wtedy nikt cie nie zaakceptuje i nie pokocha takim jakim jestes. Badz soba i nawet jak prawiczkiem badz prawiczkiem i rob swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keri1000,

Ludzie stali sie jak maszyny. I mowie wam ze nam blizej teraz przez gonitwe za kariera i zewnetznymi pokusami i kierowanie sie stereotypami do Japonczykow niz dalej. Przestalismy szanowac ludzi a patrzy na ludzi przez jakies osady.

O co chodzi z tymi Japończykami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc...jestem tu, by poruszyć ten temat, by wzniecić w Was pożar...albo żar uczuc jak kto woli.

Wiek. Ma tutaj znaczenie niemale. Po prostu- nieprzystojne jest być prawiczkiem po 30stce...Jesli juz Wam się to zdarzyło to szukajcie na portalach katolickich dobrze prowadzącej się dziewicy, byscie nie okryli się hańbą z rąk seksownej i swiadomej siebie kocicy, jesli okaze się ze samolot miast dobić do portu przebomba się po okolicznych wsiach i polach.

Juz słyszę jak samolot laduje w samym srodku oceanu- więc wniknijmy głębiej, mimo że mężczyźni nie zawsze lubią nurkować.

Gryzie Was to i nie wiecie jak wyplenic robaka, więc uwazacie ze to motyl, który usiadł Wam na rzęsach.

Widzicie łódkę- na niej para nowożeńców wybiera sie w rejs dookola swiata- postanowili wspólnie zrealizować swoje marzenie. On geograf- ona podróżniczka, zanim sie spotkali wiedzieli w którym kierunku będą podążać. Więc- udaje Wam się wdrapać na ich statek i posmakować atmosfery ładu małżeńskiego. Dostajecie kubek gorącej herbaty z pokrzywy, bo Pani wierzy że to przywraca nadwatlone siły, a potem Pan szuka dla Was jakiegoś zastepczego łacha. Wkładacie pedalski sweterek i chcecie wracać do domu- bo zapomnieliscie wyłączyć zelazko...

Okazuje sie że facet właśnie wrócił z sympozjum naukowego, a zona z wyprawy na kilimandzaro. Mają sobie duzo do powiedzenia. Naczekacie się więc.

Pani ma przenosne radio, więc włącza swoja ulubioną muzykę. Na ten dźwięk Panu wylatuje kubek wrzącej herbaty prosto na kolana i...wiadomo co. Zaczyna wrzeszczeć, że od tej muzyki ma koszmary nocne, a żona na to,ze musiala wysłuchiwać odgłosów jego chrapania jak wrócił ostatnio z imienin na rauszu. Nagle obrywacie w łęb plastikowym kubkiem. Uchylacie się od ciosu, ale odkrywacie ze to był błąd-bo w Wasza stronę leci jakaś breja.

W tej chwili macie pomysł by wyskoczyc za burtę. Nie jestescie zaprawieni i Wasze wrzaski pozostaja niezauwazone. Nagle wszystko cichnie- małzonkowie dochodzą do consensusu. Pan oddaje Wam swoja marynarkę, bo ogrzewa go tylko ciepło ludzkiego ciała.

Docieracie do portu, a tam...nie czeka na Was zadna kocica- zboczyliscie z kursu i odlecieliscie-zostawiajac za sobą chmarę piór ze śladami guana, bo posr...scie się ze szczęscia.

Budzicie się nazajutrz sami, w powietrzu unosi sie tylko zapach perfum. Dzwonicie do kocicy- niestety..nie odbiera. Na pewno wyjechala za granicę albo ukradli jej telefon-myslicie. Lata mijają. Znajdujecie sobie nowe hobby- hodowla motyli- bo to jedyne subtelne piekno, które wznieca w Was poczucie spełnienia. Od jednego motylka odpadło skrzydełko. Panikujecie. Wsiadacie w pierwszą taksówkę, prawie doprowadzając do karrambolu na ulicy i jedziecie do konserwatora.Konserwator okazuje się być nią. Pieczołowicie opatrza skrzydełko motylka. Jesteście zachwyceni ta precyzją i dokładnością. Postanowicie się zakolegować, na wszelki wypadek gdyby motylkowi cos odpadlo w porze zamkniecia zakladu.

Dziwnie,ale okazuje się że stajecie sie sobie coraz bardziej bliscy. Macie swoje dziwactwa i nie widzicie w tym nic gorszącego. Po jakims czasie ona musi jechać za granicę w delegacje z pracy. Pierwszy dzień bez niej-dostajecie szału, miotacie się po domu, chodzicie po scianach, biegacie po ulicach bez celu. Czekacie na godzinę W, zeby mozna było zadzwonić do niej. W końcu tydzień mija. Ona wraca. Postanowicie postawic spraw na ostrzu noza- zapraszacie ja do restauracji, płacicie grajkowi za muzykę i się oswiadczacie. Pani wielce zszokowana mówi, ze nie spodziewala sie tego, ze traktowała Was jak przyjaciela. Czujecie sie bliscy obłędu. Ale dlaczego pytacie? No bo zawsze dogadywalismy się jak przyjaciele, nie było uscisków, pocałunków ani niczego wiecej. Nagle zdajecie sobie sprawę,ze spieprzyliscie sferę seksualną. Nie macie pojęcia o sensualnej stronie miłości, mylicie braterstwo z płomienną miłością. Ze nigdy nie sprawiliscie , by ona poczuła sie jak kobieta, nie uwodziliscie jej zblizając się i oddalając, nie rozbudzaliscie jej zmysłow za pomoca przelotnego dotyku. Wydawalo sie Wam ze ciagnięcie za warkoczyk to dobry sposób.

Mozna też odfruwając od tematu stwierdzić- tak dlugo czekaliscie na te jedyną,że umknęło Wam, iż w dorosłym swiecie nie każdy chce byc seks instructor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×