Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kobiety które nigdy nie były w związku i dziewice. Szanse ?


Depresja To Ja

Rekomendowane odpowiedzi

1234qwerty, aha czyli nie bedzie to bardzo trudne. ale zeby nauka (albo dziewczyna) nie poszla w las to trzeba przecwiczyc to albo za pomoca eksponatów albo w wyobraźni. podobno koszykarze, ktorzy cwiczyli celnosć trafienia tylko w wyobraźni mieli lepsze wyniki od tych, którzy cwiczyli te rzuty na sali gimnastycznej.

tak, musisz działac celnie i precyzyjnie, by trafić w samo sedno. to prawie jak jazda na rowerze.

a więc...

powiem co i jak jutro bo teraz musze juz isc spac. bedzie to zatem baśń tysiąca i jednej nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, co ma wychowanie i kultura no chyba że w klasztorze :D

 

a tak to znajdzie miłość

a islam? tam tylko po ślubie i aranżowane małżeństwa chyba, że mowa tylko o europejskich dziewicach.

Wychowanie ma bardzo duży wpływ na zachowanie dziedzictwa nawet wśród Europejek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, ale może koleżanka- lat 35 nie chce :P

Bo jej nie mówię :D

 

-- 10 wrz 2013, 09:13 --

 

khaleesi, może samotna matka

Wszystkie moje koleżanki,mają mężów :D tylko mojej psycholog powiedziałem,że mam na nią ochotę.Ma troje dzieci i męża.

 

-- 10 wrz 2013, 09:16 --

 

detektywmonk, ale, ze z koleżanką i jej mężem? :shock:

Tylko z nią :D ale mam ochotę na seks.Ja i trzy dziewczyny.Ja nie mam wyrzutów moralnych,że mam ochotę na seks.Z mężatką.Moje życie, to nie serial Dlaczego Ja ? gdzie,bohater nie myśli o żonie kumpla.Ja mam ochotę na seks z inną koleżanką,ma męża i dwoje dzieci.Tylko,że swoje fantazję zachowuję dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam wyrzutów moralnych,że mam ochotę na seks.Z mężatką.Moje życie, to nie serial Dlaczego Ja ? gdzie,bohater nie myśli o żonie kumpla.Ja mam ochotę na seks z inną koleż anką,ma męża i dwoje dzieci.
detektywmonk, ale to wątek o dziewicach... bardziej na miejscu by były deklaracje na seksik z panną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×