Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Saraid, Wybacz, zapamiętałem ostatnio ciekawy fragment, gdzie facet wpada do przedziału w pasażerskim, psika odświeżaczem i krzyczy "Wszyscy śmierdzicie, Wy robaki" I tak mi się jakoś słowo złapało :D

 

-- 09 wrz 2013, 13:02 --

 

amelia83, Jak tam poranek ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapamiętałem ostatnio ciekawy fragment, gdzie facet wpada do przedziału w pasażerskim, psika odświeżaczem i krzyczy "Wszyscy śmierdzicie, Wy robaki" I tak mi się jakoś słowo złapało :D

Abstrachuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AnYa88, mi moja doktor zawsze w deporesji zaleca żebym szła do pracy cos robiła, bo nicnierobienie nie słuzy zdrowieniu własnie tak jak mówisz...

Ale jak mam się zabrać do czegokolwiek, jak mam taką pustkę w głowie, szum w uszach, wieczną senność i do tej pory z łóżka nawet nie wyszłam. Nie wiem już co mam robić, pewnie nie zrobię nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AnYa88, mi moja doktor zawsze w deporesji zaleca żebym szła do pracy cos robiła, bo nicnierobienie nie słuzy zdrowieniu własnie tak jak mówisz...

Ale jak mam się zabrać do czegokolwiek, jak mam taką pustkę w głowie, szum w uszach, wieczną senność i do tej pory z łóżka nawet nie wyszłam. Nie wiem już co mam robić, pewnie nie zrobię nic.

jak mi psycholog tak radziła to ją wyśmiałem

ciekawe jak? :time::hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoda taka że tylko spać się chce, a człowiek tyle sobie zaplanował, będzie ciężko :D

 

A teraz czas na odpowiednią ilość wartości odżywczych :)

 

Marynowana pierś kurczaka z pieczarkami, żółtym serem i cebulką, zamknięta w folii aluminiowej x2 i do tego bagietka z masłem czosnkowym, czas wrzucić do piekarnika :) Kto chętny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×