Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin20.04, no, głosy najłatwiej usunąć psychotropami. Na to są dobre. Ale zmienionego światopoglądu ci nie usuną. Nadal będziesz "inny".

Mi ta inność nawet odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, dzięki, podoba mi się jego styl malarski, chociaż znawczynią nie jestem.

Okropnie się czuję, takie życie widocznie. Matka ucieka z domu i jedzie do miasta, super. Kiedyś uwielbialam przebywać sama w domu, teraz nie umiem sobie zająć sama czasu. Myslalam zeby jechac z nią, ale mi zabroniła, no to nic, w porządku.

 

Jak się człowiek zmęczy, tak, to pomaga. Tylko najtrudniej się zmusić do jakiejś aktywności. A Ty jaki masz sposób? Ćwiczysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eurydyka1, nie, nie pracuje..w zeszłym roku miałam wypadek w pracy, poszłam na zwolnienie; zwolnienie mi się skończyło i nie mogę znaleźć pracy; od października ide do szkoły; a Ty?

Ja mam urlop dziekański do lutego, ale jeszcze we wrześniu powinnam się zgłosić na uczelnię, żeby zapytać czy nie będę musiała np chodzić w tym semestrze na jakieś zajęcia, żyby wyrownac różnice programowe czy coś. Bardzo się tego boję, nie mam siły teraz siedzieć na zajęciach. Ale z drugiej strony nie mam żadnego planu na wypelnienie czasu do lutego..tzn mam, wyleczyć się, a raczej zaleczyć, ale na razie nic w tym kierunku nie zrobiłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×