Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szatan mnie opętał i dlatego źle się czuję?


Niktita

Rekomendowane odpowiedzi

staram sie, ale nigdy nie wiem jak lek na mnie podziala. robie jak lekarz kazal, a tu sie okazuje ze mogl sie pomylic. moze nie powinnam byla brac cloranxenu -bylam przekonana ze mnie uspokoi. pisze jak sie czuje w moim ulubionym watku o tradozonie :smile:

piszę codziennie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita,
Nikomu nie życzę szpitalu psychiatrycznego po rzekomej próbie samobójczej.

eee tam. Już tak miałem po prawdziwej próbie i nie było źle ;)

 

Ja opisywałem horror, jaki przeżywałem w Straszęcinie i nie życzę tego NIKOMU(za wyjątkiem wrogom i złym ludziom). Wolę już, aby osoba popełniła samobójstwo i dała kres swoim cierpieniom, ponieważ jako konserwatywny liberał cenię sobie wolność jako nadrzędną ideę. Jeśli ktoś chce się zabić - to jego sprawa i co więcej - uważam, że eutanazja powinna być w Polsce legalna, jak to na przykład jest w Holandii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, Przepraszam za głupi żart. Aczkolwiek rzeczywiście miałem taką sytuację i mnie wypuszczono po tygodniu.

 

-- 08 wrz 2013, 23:26 --

 

zima,

co tzn byc bardziej ostrozna?
\

 

 

Jak wzięłaś lek zgodnie z zaleceniami lekarza, to sorry.

Przekaż mu ode mnie, że ma być bardziej ostrożny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, masz na to jakiś dowód?

Niepotrzebny jest dowód, wystarczy logicznie pomyśleć. Duchy (jeśli istnieją) to po prostu istoty z innych wymiarów, które prowadzą "życie" wg zasad swojej rzeczywistości, tak jak ludzie i istoty z innych planet prowadzą życie wg zasad rzeczywistości, którą widzimy; a prawdziwe opętanie (jeśli jest możliwe) to prawdopodobnie coś w stylu splątania kwantowego świadomości człowieka i świadomości istoty z innego wymiaru.

A co do duchów zmarłych ludzi, to istnieje hipoteza w fizyce kwantowej, że świadomość (dusza) może istnieć poza ciałem. Za świadomość mogą być odpowiedzialne specjalne cząstki elementarne, których istnienia jeszcze nie odkryto lub też może to być "informacja" która poprzez splątanie kwantowe może przenieść się do cząstek w dowolnym miejscu kosmosu; za życia "informacja" ta znajduje się w mikrorurkach, które znajdują się w neuronach. Oglądałem o tym program na Discovery Science jakiś czas temu. Było tam też jeszcze o tym, że podobno jakiś fizyk kiedyś jakoś zmierzył masę ludzkiej duszy i wyszło mu, że wynosi ona 21 gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1234qwerty, juz wiem-dopadly mnie skutki uboczne cloranxenu-omamy, a wczesniej bylo za duzo setraliny.

 

tlumacze lekarzowi ze nie chce benzo bo na uspokojenie to mialabym chyba je brac co chwile. to on mowi ze xanaxu nie bedzie przepisywal ( pomijajac fakt ze polowa opakowania lezy nietknieta) i przepisuje cloranxen. myslę sobie- o coś innego, może bardziej dlugofalowy i rozkrecajacy sie w czasie, a tu patrze i to samo gówno benzo z adnotacja ze powoduje uzaleznienie. to po cholere on mi to daje! co ja z tego bede miec?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebny jest dowód, wystarczy logicznie pomyśleć. Duchy (jeśli istnieją) to po prostu istoty z innych wymiarów, które prowadzą "życie" wg zasad swojej rzeczywistości,

Nie ma żadnych solidnych podstaw, aby twierdzić, że duchy istnieją, więc po co dalszy wywód z fizyką kwantową?

 

 

Nie ma też przesłanek, by twierdzić, że świadomość może występować poza ciałem. Jest ona związana z pracą mózgu, którego poza ciałem, ani po rozkładzie ciała nie ma.

 

 

Było tam też jeszcze o tym, że podobno jakiś fizyk kiedyś jakoś zmierzył masę ludzkiej duszy i wyszło mu, że wynosi ona 21 gram.

Nie wyszło 21 gram tylko różne wyniki. Zresztą sam eksperyment to farsa.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Duncan_MacDougall

 

-- 08 wrz 2013, 23:39 --

 

zima, a daje ci coś jeszcze, bo benzo to tylko objawowe leczenie doraźne jak mi się zdaje.

Na dłuższą metę to chyba się nie sprawdza. Nie znam się na lekach :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma też przesłanek, by twierdzić, że świadomość może występować poza ciałem. Jest ona związana z pracą mózgu, którego poza ciałem, ani po rozkładzie ciała nie ma.

Na razie nie wiadomo dokładnie, czy świadomość to coś, co może istnieć osobno, czy jest ona związana z pracą mózgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, to, że jest związana z aktywnością mózgu jest oczywiste.

Jak ktoś mnie rąbnie w głowę i stracę przytomność, to w tym momencie tracę również świadomość.

Jak ktođ mnie rąbnie siekierą w głowę i umrę, to moja świadomość przestanie istnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, to, że jest związana z aktywnością mózgu jest oczywiste.

Jak ktoś mnie rąbnie w głowę i stracę przytomność, to w tym momencie tracę również świadomość.

Trochę źle napisałem; chodziło mi o to, że nie wiadomo czy świadomość, to tylko aktywność mózgu, czy może ona także istnieć osobno.

 

Jak ktođ mnie rąbnie siekierą w głowę i umrę, to moja świadomość przestanie istnieć.

A to już wg naukowców nie jest do końca oczywiste. No chyba, że w sensie, że dla ciała świadomość przestanie istnieć, to akurat jest oczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niktita, Wikipedia zawiera czasem błędy, ale to szybkie i dosyć dobre źródło informacji przy czym od Polskiej Wiki na pewno lepsza jest angielska.

 

Jeżeli nie pasuje ci tamta definicja świadomości, to śmiało możesz podać inną, żebyśmy wiedzieli o czym rozmawiamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam, czy nie wejść do kościoła i przeżegnać się wodą święconą. Widziałem wypowiedź jednego księdza na YT, co mówił, że opętany reaguje na wodę święconą tak, że rzuca go na ziemię, ponieważ to jest jak wylewanie wrzątku na szatana.

 

-- 15 wrz 2013, 20:31 --

 

http://www.youtube.com/watch?v=TmKSZmb8o6U tutaj macie dowody na apokalipsę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×