Skocz do zawartości
Nerwica.com

<<<Zatoka Nudystów<<<


Kalebx3 Gorliwy

Rekomendowane odpowiedzi

... średnia europejska 1%20-%20rolleyes.gif.... %21laugh.gif

zawsze mnie zastanawialo skąd mają te dane bo po pierwsze ludzie w ankietach mogą kłamać, szczególnie na taki temat, a po drugie z rozmów z osobami płci przeciwnej odnoszę wrażenie że rzeczywista średnia jest jednak niższa, bardziej w okolicy 14 cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej 10cm to już zaczyna robić się poważnie niewesoło , ale w okolicach 14 to jest całkiem calkiem . Druga sprawa to sprawnośc narządu i jego postawa baczna ,acz wytrwała , no i jeszcze ( ale to chyba bardziej sprawa głowy ) ilukrotność uderzeń w ciągu bojów . Było by też godne uwagi zaznaczyć czy partnerka dogodzona-zadowolona , czy ...?

Bo co po długości skoro nie ma zdolności? A i jeszcze , cóż po długości , skoro nie ma rozsądku i uważności ( wtedy ciąze niechciane).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, a mi wszyscy mówią że najważniejsza jest grubość pały, o której w ogóle nie wspomniałeś.

tylko wtedy jak cipka rozchlapana , ale w normalnycjh warunkach ( które są zdecydowaną większością ) nie ma to specjalnego znaczenia . Chodzi tylko o odpowiedni ścisk i tarcie . W swoim zyciu nie spotkałem się z taką trudnością , która byłaby spowodowana zbyt małym Fi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×