Skocz do zawartości
Nerwica.com

Juz nie daje rady


Lukasz1o02

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczelo sie to moze miesiac temu sam niewiem co mi sie dzieje pewnego dnia bylem na imprezce z kumplami na 2 dzien slabo sie czulem pomyslalem ze to tylko kac poszedlem spac i przeszlo dzien pozniej wstaje niby wszystko okej ale gdy wyszedlem na dwor zaczelo mi sie krecic w glowie postanowilem wrocic do domu i sie ogarnac mam tak do tej pory wychodze na dwor co raz rzadziej omijam Duze przestrzenie typu supermarkety masakra poprostu nie chodze juz tak na imprezy jak kiedys zwykle pojscie na piwo z kumplem moze mnie tak zmeczyc psychicznie ze to jest nie do wyobrazenia gdy wchodze NP ndo supermarketow to juz hardkor kreci mi sie w glowie nie ogarniam nic jak bym byl jakis nacpany mysle nad pojsciem do psychologa ale sadze ze mnie nie zrozumie i troche sie boje mysle ze ta rozmowa byla by jak rozmowa z sasiadka nic nie poradzi jest coraz gorzej to juz nie ten ja co wczesniej znajomi mi sie bardzo dziwia nie umiem juz wytrzymac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukasz1o02,

 

Ja miałam podobnie, robiło mi się źle w sklepach na ulicy, później już w autobusach nawet w domu...serce zaczynało bić szybciej , zawroty głowy, duszności , jakiś strach..Musiałam udać się do specjalisty biorę lek i czekam..Lekarz zadecyduje również , jak postąpić z Toba , wszystko dokładnie powiedz..zapisze leki bądź skieruje Ciebie na terapie.Zgłoś się do lekarza , jak najwcześniej , gdyż wiem po sobie , ze ta paskudna nerwica się nasila w czasie.Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem, hania ma rację- nasila się. tak więc póki jeszcze mozesz umów się na wizytę u psychiatry. nic się nie martw,że uzna Cię za jakiegoś świra- oni naprawdę ogladali wiele przypadków i nie zrobi to na nich wrażenia. ja tylko Ci polecam przetrząśnięcie neta w poszukiwaniu opinii, który psychiatra jest zdaniem pacjentów na forum, najlepszy w Twoim mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×