Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Wirtualnie, ale jednak. Nawet prawie pamiętam rozmowę Lary z Natlą przed zniszczeniem artefaktu na przedostatniej planszy. To była dobra gra, ale myślę, że dlatego, że przypadła na mój złoty okres. Dzisiaj być może ponoszę konsekwencje tamtych dni, ale za czasów późnej podstawówki i początków gimnazjum byłem najbardziej zintegrowany psychicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro, hehe. Daję losowo.

Co tam u ciebie? Ja się zastanawiam nad planami na przyszłość, myślę, że z intelektem nie mam problemu. Problem jest taki, że mam kiepskie samopoczucie i od tego mi się wszystkiego odechciewa, wydajnie myśleć też. Czasem mam problemy z obliczeniem reszty w sklepie, a kiedyś nauka tak łatwo szła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, mi ostatnio też jakoś tak obniżył się humor, chociaż może bardziej to taka melancholia i świadomość że życie przecieka mi przez palce. takie tam jęki :roll:

 

ogólnie to mam też problem z prokrastynacją i mam teraz sporo rzeczy do zrobienia, a jakieś takie błahostki cały czas odkładam na potem, chociaż to kwestia kilku minut i to mnie też męczy.

 

ale ogólnie to staram się sama siebie pocieszać. w sensie- myśleć o dobrych rzeczach.

 

a jakie masz te plany na przyszłość? i czemu masz taki opis na gg? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :)

mało brakowało a miałabym "dzień bez żadnego posta na forum", ale jednak wlazłam wieczorem :)

 

Chyba jestem robocikiem na baterie słoneczne, bo trochę się "opalałam" na balkonie dzisiaj i mi się poprawił nastrój, mam wreszcie trochę dobrej energii :) Kolejny tydzień za zwolnieniu lekarskim, ale przynajmniej trochę wypocznę i się zbiorę i wejdę może na dobrą drogę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×