Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy zapytanie sie kolezanki o...


Gość Bukowski

Rekomendowane odpowiedzi

Tak bezpośrednio to jednak trochę nie na miejscu, mógłbyś zrazić koleżankę i znajomość mogłaby się skończyć albo przynajmniej oziębić. Lepiej zacząć od jakiegoś niewinnego dotyku mimochodem albo flirtu. Jeśli będzie dobrze na to reagować i odpowiadać podobnie to wtedy można już bardziej bezpośrednio. Wiadomo - można też zaryzykować, ale jeśli to znajomość której nie chciałoby się stracić to lepiej rozegrać to powoli. I kolejny ważny aspekt - zawsze inni mogą się dowiedzieć i możesz sobie zrobić nie najlepszą opinię u pozostałych kobiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej znaleźć sobie kogoś na fucking friends? :)

 

1322965397_seriously-meme.jpg

 

Przecież to chyba właśnie usiłuje osiągnąć autor wątku...?

 

miałam na myśli znalezienie kogoś kto też szuka takiego kogoś :P konkret sytuacja. ja osobiście bym wśród swoich znajomych nie szukała..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś starsza koleżanka (lat 30), zaproponowała mi przygodę na noc. Nie uległem. Bo ona ma dziecko i to by było niemoralne. Nie powinienem jej o to prosić bo jest w związku teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, Nie jestem nie wyżyty po prostu brak głębszego kontaktu petryfikuje u mnie stan samotności a dalej smutku. Do kobiet odnoszę się z szacunkiem i traktuje je również tak. Chyba to nic złego ze mam potrzebę bliskości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bliskości? niezobowiązujący seks to ucieczka przed bliskością....

 

 

Dokładnie. Bliskość można zaspokajać na różne sposoby (np. budowanie porządnej relacji, nawet przyjacielskiej, jeśli mówimy tylko o bliskości jako takiej, psychicznej) one night stand do tego nie należy. Sekunda, a potem frustracja się nasili..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem zależy mi na kimś bardzo a potem to wygasa, jest to tak ze te uczucie rośnie, rośnie i się rozwija aż osiągnie ekstremum mojej wrażliwości. Stałość uczucia z czasem przeradza się w stagnacje emocjonalną bo brak tendencji wzrostowej uczucia to brak odczuć. Za wszystkie reakcje organizmu odpowiadają związki chemiczne uwalniające się w naszym organizmie. Za wszystko, za to co robisz, za to co myślisz, za to czego chcesz i za to na co masz ochotę.

Ja mam popieprzona chemię, hormony i nie umiałem się zakochać normalnie jak zdrowy człowiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko ze jak chcesz uprawiac seks niezobowiązujący to najlepiej z kimś kogo nie znasz, z kim nigdy nie rozmawiales i nie bedziesz się kontaktował. w przeciwnym razie moim zdaniem to nieetyczne, bo tworzysz zalążek związku i w koncu jedna ze stron może zechcieć wejść w tę relację głębiej.

uważam tez ze niezobowiązujący seks pustoszy psychikę- nic nie daje oprócz pustej przyjemności,a nawet zmienia w pewien sposób postrzeganie kobiet- juz się tak nie ufa, no i moze byc tak że z osoba z którą się zwiazesz na stałe nie bedziesz chciał się kochać, gdyż doznania erotyczne bedzie Ci mogła zapewnić kobieta z ktorą blisko nie jesteś.

A jeśli wydarzy się coś złego ta osoba Cię wesprze, albo stanie za Tobą, gdy sytuacja tego wymaga?

W każdym związku w pewnym momencie namiętność gaśnie i przychodzi kryzys. Ale jesli się wczesniej kochało to da radę to wskrzesić.

W każdym zwiazku chodzi praktycznie o to samo i jego utrzymanie zalezy od trwalosci charakteru danej osoby no i od właściwego dobrania.

 

-- 06 wrz 2013, 21:35 --

 

i osobiscie uważam ze regularny seks z mężatką może załamać Twoją wiarę w ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×