Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chorobliwa zazdrość


Rekomendowane odpowiedzi

Tyle, że ja od razu mu o tym powiedziałam. Nie sądzisz, że to różnica.

Kiedyś znalazłam w jego telefonie wiadomości, które pisał z ową koleżanką. Chodziło o piwo tylko czemu zawsze po 22, albo jak ja już śpie. Ostatni był no to wychodź. Spoko stwierdził, że jednak nie przyjechała. Wierzę. Tylko czemu słowem o tym nawet nie wspomniał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaja23, a nie myślisz, że być może nie wspomina Ci o takich sprawach bo najnormalniej w świecie boi się Twojej reakcji?

Nie chodzi mi o sam fakt, że się z kimś widzi, ale czy nie usłyszałby "a czemu o takiej porze", "a czemu mówisz mi po fakcie", "a czemu akurat z nią"...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli uważasz, że to jest normalne jak facet ukrywa przed swoją dziewczyną, że po nocach szlaja się gdzieś z koleżanką ? No dla mnie to nie jest normalne sorry. No chyba, że moje znajome i mama też są dziwne to ok :P

 

-- 05 wrz 2013, 20:19 --

 

jak w wielu sprawach mogę się zgodzić, że przesadzam. To w tej nie. Jeśli się z kimś jest to wypada zadbać o szczerość z związku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma złotej recepty ;)

 

w związku liczy się to, aby partnerzy sobie ufali i nawzajem się szanowali.. a u Was te 2 rzeczy szwankują. bo Ty mu nie ufasz- on nie jest szczery, bo wbrew pozorom robi to dla Twojego dobra- nie chce żebyś się denerwowała, swojego też- nie chce słuchać Twojego gadania nt. tego jaki to on jest nie fair. błędne koło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×