Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

socorro, powod swojego odejscia opisalem w temacie "gdzie jest uzytkownik tego forum?". Teraz jestem tu dla zwyklego celu socjalnego. Nie wchodze w zadne watki o nerwicach i deprechach zeby nie czytac tego calego smietnika i sie nie dolowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shit, nie ma to jak wybrac 5 sposrod 227 tematow na mature zeby przedyskutowac jakies bzdety na lekcji polskiego :/

Ja uważam, że matura ustna z polskiego (jako obowiązkowa) to jedna z największych pomyłek edukacji.

Ale w sumie pisemna też mogłaby być opcjonalna (do wyboru obowiązkowo polski LUB matematyka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, ja jestem profil scisly i polaka nie trawie. Te wszystkoe poezje to dla mnie bolaczka. Nie potrafie ich interpretowac i doslownie niedobrze mi jak patrze i sie zastanawiam o czym jest dany tekst

Co do ustnej z polaka-to jest egzamin wewnetrzny wiec i tak uczelnie przymykaja na niego oko. Wazne, by go zdac. Tak samo ma sie sytuacja z ustnym angielskim.

 

Kurde mam dylemat. Za pare tygodni jest impreza osiemnastkowa, ale w niedziele, co nie bardzo odpowiada. Jednakze chcialbym tam pojsc ze wzgledu na to, ze bedzie tam kolezanka, z ktora chcialbym sie koniecznie spotkac. No, oprocz tego chcialbym sie tez jakos zsocjalizowac z ludzmi :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shit, nie ma to jak wybrac 5 sposrod 227 tematow na mature zeby przedyskutowac jakies bzdety na lekcji polskiego :/

Ja uważam, że matura ustna z polskiego (jako obowiązkowa) to jedna z największych pomyłek edukacji.

Ale w sumie pisemna też mogłaby być opcjonalna (do wyboru obowiązkowo polski LUB matematyka).

niby ustna 100% ale i tak głupoty to są moim zdaniem

może i edukacja u nas jest lepsza bo więcej teorii

tak twierdzą za granicą

jak ktoś jest prymus to mu teoria bardziej potrzebna logicznie myśleć już umie

ale tylko w ścisłych przedmiotach

bo humanistyczne to pierdoły

 

najgorsze są te ciągłe reformy szkolnictwa

tak czy siak dla mnie szkolnictwo jest do d........

zwłaszcza esej interpretacyjny -piszesz to swoimi słowami ci ci każą w praktyce a gdzie własne myślenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×