Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

monk.2000, hmm..to niedobrze..musisz działać,żeby coś zmienić..ja też wiele lat tkwiłam w martwym punkcie..znałam to..chyba mimo doła i cierpienia było mi wygodnie...ale w pewnym momencie powiedziałam dość.. zaczęłam działać i coś drgnęło; to uświadomiło mi,że wszystko zależy ode mnie oraz to,że jak chce to jestem silna; poczytaj może coś z pozytywnej literatury..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zimną wilgotną chustkę na czoło.

 

eee? a to pomoże? :) może lepiej po prostu chapnąć coś p/bólowego? a najlepiej najpierw coś zjeść i się napić, a dopiero tabs :yeah:

 

-- 04 wrz 2013, 21:51 --

 

monku, jak to się nie zmienia. zarejestrowałeś się tu na forum, masz nas, wbrew pozorom nic nie jest takie same jak było parę lat temu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro, hej:-) no rozmówiliśmy się,doszliśmy do kompromisu; obiecaliśmy sobie,że obydwoje popracujemy nad sobą i nad naszym związkiem; i zaklepiemy termin w USC :D

 

-- 04 wrz 2013, 22:04 --

 

jetodik, nic nie pomaga..brałam tabletki..wzięłam kąpiel z olejkiem,leżałam..i dalej boli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obiecaliśmy sobie,że obydwoje popracujemy nad sobą

 

cieszę się, że tak dojrzale podeszliście do sprawy, taka decyzja na pewno zaprocentuje w przyszłości ;)

 

i zaklepiemy termin w USC :D

 

AnYa88, aaaaa jaka dobra wiadomość!! gratulacje Ania! :D

 

-- 04 wrz 2013, 22:07 --

 

nic nie pomaga..brałam tabletki..wzięłam kąpiel z olejkiem,leżałam..i dalej boli...

 

jakie tabletki? zjadłaś coś? napij się, czasami głowa boli dlatego że jesteśmy delikatnie odwodnieni ;) a może masz chore zatoki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

socorro, Aranjani, dzięki, naprawdę się cieszę!! doszliśmy do porozumienia, a to coś znaczy:))

 

socorro, ja często mam problemy z zatokami,ale teraz to chyba nie to...chyba migrena..brałam aspiryne..ja z przeciwbólowych to moge tylko brać apap lub aspiryne..innych substancji przeciwbólowych nie toleruje.. ale dalej mnie głowa boli...poszłabym spać ale tak boli, że nie zasnę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×