Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś się wypowie czy ten R.I.P.D. potrafi choć trochę rozerwać, zagościł na dysku ale zwiastun ani opinie nie przekonują mnie ani trochę aby poświęcić półtorej godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzy dobre seriale, które ostatnio obejrzałem

 

http://www.filmweb.pl/serial/Na+granicy ... 011-622954

http://www.filmweb.pl/serial/Utopia-2013-663388 - w tym jest dużo czarnego humoru i przy okazji brutalny serial.

http://www.filmweb.pl/serial/Prawo+ulicy-2002-87721 - najlepszy serial policyjny ever

 

L.E., ja nie czekam. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig,

Popieram, jeśli chodzi o trzeciego linka. Fabuła i wykonanie to majstersztyk.

Agree.

 

Breaking Bad - mistrzostwo.

Oczywiście również czekam na GoT, ale postanowiłem wyprzedzić HBO i kupić sobie książki :D Obecnie jestem w połowie 2 tomu.

Lie To Me bym jeszcze polecił, fajnie się oglądało.

Rodzina Soprano - na razie utknąłem na drugim sezonie, w wolnym czasie do niego wrócę.

 

Jak mi się coś przypomni to dopiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tak, i ostatnie odcinki są jeszcze lepsze niż wcześniej. Cholerstwo trzyma w napięciu a każdy odcinek kończy się tak że od razu nie możesz doczekać się następnego!

 

A tylko 4 odcinki do końca! Nie wiem czy nie poczekać miesiąc i zobaczyć sobie na spokojnie wszystkie pod rząd, bo ciężko widzę czekanie tydzień na np ostatni odcinek :D Z drugiej strony uniknięcie spojlerów w necie graniczy z cudem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z archiwum x ! :) ostatnio skończyłam oglądać wszystkie sezony (btw. the pierwsze były o wiele lepsze). Teraz aby utrzymać lekko psychodeliczny klimat zaczęłam oglądać miasteczko twin peaks (chociaż ostatnio nie mam zbyt wiele czasu).

 

I nie mogę nie wspomnieć o moim ukochanym comedy central ;) nie wszystkie seriale są dobre ale mam swoje "perełki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z archiwum x ! :) ostatnio skończyłam oglądać wszystkie sezony (btw. the pierwsze były o wiele lepsze). Teraz aby utrzymać lekko psychodeliczny klimat zaczęłam oglądać miasteczko twin peaks (chociaż ostatnio nie mam zbyt wiele czasu).

Jeśli chcesz coś w stylu x-files to polecam Fringe. Bardzo fajny serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dogomaniaczka,

Dla mnie też "Suits'y" nie są złe mimo, że są takie lekkie, eleganckie i mało realistyczne. Choć ostatnio się zatrzymałem w oglądaniu, ale to nie tylko tego :? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię "Mad Men". Genialny był też mini serial "Mildred Pierce" - 5 odcinków, ale każdy na kinowym poziomie.

 

Jak mam doła to oglądam coś lekkiego- uwielbiam "Jess i chłopaki", ale obejrzałam wszystkie odcinki :P z braku laku zaczęłam "2 broke girls", nawet czasem się zaśmieję, więc nie jest źle.

 

"Glee" zaczęłam oglądać ze względu na muzykę, potem się wciągnęłam.

 

Uważam też, że niektóre polskie seriale są niezłe, zwłaszcza TVNowskie- wiadomo, żadne tam arcydzieła, ale lekkie całkiem dobrze zrobione. Moje typy w kolejności: "Lekarze", "Prawo Agaty", "Przepis na życie". Ze starszych, lubiłam "Usta usta", "39 i pół".

"Przepis na życie" spadł na ostatnie miejsce po absolutnie beznadziejnie zrobionym wątku, który mnie mega wkvrwił- utrata pamięci, terapia, pani psycholog kliniczna nazywana ciągle lekarką albo panią doktor (jasno jednak było powiedziane, że nie jest psychiatrą, ale właśnie psycholożką), która manipulowała pacjentem i (uwaga spojler) na końcu się z nim przespała Wiadomo, serial to nie rzeczywistość, ale mimo wszystko fajnie, jakby trzymało się to kupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja. Jest bardzo dobry. Oby trzeci był tak dobry jak pierwszy a zwłaszcza drugi :D

pierwszy urywal dupe. w drugim jedynie kreacja jessici lange trzymala poziom, bo scenariusz troche przekombinowany. bardziej scince fiction niz horror :D

ciesze sie, ze w 3 bedzie motyw czarownic. coś dla mnie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×