Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szatan mnie opętał i dlatego źle się czuję?


Niktita

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wrażenie, ze robicie z Niktity takiego wioskowego głupka z którego można porobić 'beczkę'.

 

Zawsze w grupie jest jakiś frajer albo głupek na którym można sobie poprawić samopoczucie. Widzę, że nawet wśród frajerów działa ta reguła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tanczaca_skarpetka, pisałem o tym już parenaście stron wcześniej. Niestety na większości jak widać niezrobiło to wrażenia i wizja poprawienia sobie humoru jest bardziej atrakcyjna niż próba pomocy człowiekowi. Jeżeli autor chce zamknąć wątek, to jego osobista sprawa. Kiedy artysta kończy koncert nikt nie imputuje mu chyba: "Wszyscy chcą kontynuacji koncertu! Nie widzisz ilu fanów nagromadziłeś???" każąc grać do ostatniego widza, prawda? A reszta jeżeli chce sobie czymś poprawić humor niech obejrzy jakąś komedię a nie robi to czyimś kosztem. Nie mówię tu oczywiście o wszystkich uczestnikach tego tematu.

 

Pozdrawiam.

 

Ps. Nikita, jeżeli chciałbyś jeszcze trochę podrążyć TEN/TE(Bo trochę się już tutaj tego nagrodmadziło) temat/y zawsze możesz napisać PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tanczaca_skarpetka, zauważ, że ja i pewnie większość osób pisząca w tym temacie robiła sobie "beczkę" z głupot jakie autor tu wypisywał, a nie z niego samego. Trudno żebym na poważnie traktował księdza ostrzegającego przed "Hello Kity", a link do filmu z tym księdzem był w poście inicjującym wątek.

 

Zresztą Niktita w końcu sam zaczął sobie z tego robić jaja i myślę, że całkiem nieźle mu to wyszło ;)

 

 

NadziejaWBeznadzieji,

Niestety na większości jak widać niezrobiło to wrażenia i wizja poprawienia sobie humoru jest bardziej atrakcyjna niż próba pomocy człowiekowi.

 

A jak mu mamy pomóc? Polecić dobrego egzorcystę? Powiedzieć, że będziemy się za niego modlić?

Daj spokój. Jak ktoś się zastanawia czy jest opętany, to chyba najlepsze co można dla niego zrobić to uświadomić mu, że sobie coś ubzdurał i nie ma sensu, żeby się nad czymś takim zastanawiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tanczaca_skarpetka, zauważ, że ja i pewnie większość osób pisząca w tym temacie robiła sobie "beczkę" z głupot jakie autor tu wypisywał, a nie z niego samego. Trudno żebym na poważnie traktował księdza ostrzegającego przed "Hello Kity", a link do filmu z tym księdzem był w poście inicjującym wątek.

 

Zresztą Niktita w końcu sam zaczął sobie z tego robić jaja i myślę, że całkiem nieźle mu to wyszło ;)

 

 

NadziejaWBeznadzieji,

Niestety na większości jak widać niezrobiło to wrażenia i wizja poprawienia sobie humoru jest bardziej atrakcyjna niż próba pomocy człowiekowi.

 

A jak mu mamy pomóc? Polecić dobrego egzorcystę? Powiedzieć, że będziemy się za niego modlić?

Daj spokój. Jak ktoś się zastanawia czy jest opętany, to chyba najlepsze co można dla niego zrobić to uświadomić mu, że sobie coś ubzdurał i nie ma sensu, żeby się nad czymś takim zastanawiał.

serio? to dobrze :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś chciałem się sprawdzić i miałem opory przed wejściem do kościoła. Nagle tyle natrętnych myśli przybyło nie wiadomo skąd (pewnie szatan mi je dał), lecz, gdy już wszedłem, to nie rzucało mną, ani nic. Jedynie te myśli natrętne.

 

PS.: Zna ktoś z was taki film, gdzie kobieta przyszła nago do kościoła, bo była opętana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×