Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

cze wam :papa:

 

 

Nortt, wrzuć sobie Jacksona do avka i będzie murzyn co chciał być biały

i wszystko ok a nie kłóćcie się obaj :lol:

Cóż, nie wyszła mu ta przemiana na dobre...

Kto się kłóci? Ja się kłócę? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :)

U mnie dziś słońce za oknem, to może będzie lepiej

Wczoraj było mi tak bez sensu... moje przyjaciółki obchodziły urodziny a ja nie potrafiłam w ogóle ogarnąć prezentów i tego wszystkiego. Dodam, że zawsze uwielbiałam robić prezenty innym, zawsze miałam to dopieszczone, często robiłam innym imprezy u siebie w domu, gotowałam i piekłam. Ale tym razem nie potrafiłam się tego podjąć. Stwierdziłam, że nie jestem w stanie zaprosić nikogo do siebie.

Już prawie postanowiłam zostać w domu. W końcu poszłam się z nimi spotkać a w ogóle nie mogłam się odprężyć, uśmiechnąć ani nic... Te moje prezenty były takie słabe i ja byłam nie w sosie. A parę tygodni się nie widziałyśmy i naprawdę chciałam się spotkać i chciałam żeby było fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, warto by się skupić na tych pozytywach wypisać je na kartce co dnia dopisywać coś nowego,bo one są tylko Ty wyolbrzymiasz negatywy stąd ponury nastrój.

rella, cześć będzie lepiej cóż widze ,że Ty też się dołujesz :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, no kiepsko zniosłam ten wczorajszy wieczór. Ale dziś może będzie lepiej.

Zjadłam dobre śniadanie :) Jajecznica z grzybami :arrow:

 

Mushroom też dziś męczyły mnie złe sny. Zobaczyłam w TV zwiastun "Nocy żywych trupów" czy czegoś w tym stylu i te obrazy wróciły do mnie dziś we śnie. Były martwe niemowlęta pod nogami i takie tam.

A co do nastroju i ogólnej samooceny - mam to samo, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, warto by się skupić na tych pozytywach wypisać je na kartce co dnia dopisywać coś nowego

Szybko by mi pomysłów zabrakło. Poza tym bez sensu wypisywać jakieś głupoty na siłę.

 

-- 04 wrz 2013, 12:08 --

 

Mushroom też dziś męczyły mnie złe sny. Zobaczyłam w TV zwiastun "Nocy żywych trupów" czy czegoś w tym stylu i te obrazy wróciły do mnie dziś we śnie. Były martwe niemowlęta pod nogami i takie tam.

Moje były bardziej osobiste.

 

A co do nastroju i ogólnej samooceny - mam to samo, niestety.

A mi już trochę lepiej :) Porozmawiałem ze swoją drugą połówką i od razu lżej na duchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×